Wyślij zapytanie
661... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Photo Wos

Cześć
Z pisaniem o sobie mam chyba największy problem, ale postaram się to zrobić a może ktoś z Was chce coś dodać i w ten sposób powstanie bardzo fajny tekst na temat „o mnie” czyli o mojej skromnej osobie. Czekam na wasze Wiadomości.

Mam na imię Karol.
Mam kochającą rodzinę – cudowną narzeczoną i córeczkę Nell która przyszła na świat 29/10/20. Tego dnia zostałem tatą. Wszyscy mówią, że ojcostwo zmienia mężczyznę, jego życie, spojrzenie na świat. Przede mną czas pełen miłości do dziecka. Podobno, gdy patrzy się sercem zdjęcia ślubne wychodzą piękniejsze. Mam nadzieję, że ta nowa percepcja pomoże mi być jeszcze lepszym fotografem dla Was.

Mieszkamy w malowniczej miejscowości na Lubelszczyźnie i tutaj swój wolny czas spędzam z aparatem w ręku. 

Fotografia Chrztu podobnie jak fotografia ślubna jest popularną częścią reportażu fotograficznego. Jednak mimo podobieństw, zdjęcia z chrztu mogą okazać się znacznie trudniejsze. Głównie dlatego, że nasz mały bohater jest zwykle bardziej wymagający. Dziecko przecież nie potrafi pozować i głównie jest noszone na rękach. Zdjęcia z Chrztu stanowią piękną pamiątkę

Owszem można liczyć na zdjęcia od wujka czy kuzynki. Niestety należy się wówczas liczyć z tym, że znajdą się na nich palce lub plecy innych uczestników wydarzenia.
Jeśli chcesz zachować prawdziwe emocje i ulotne spojrzenia, powierz to zadanie profesjonaliście. Stworzę dla Was ujęcia, dzięki którym po latach będziecie wracać do tego dnia z uśmiechem na twarzy. A kiedy dziecko zapyta o jego przebieg, opowiecie wszystko ze szczegółami. Niezwykła więź, oczy przepełnione miłością do dziecka…ale także zgubiony bucik, rozlane mleko oraz inne zabawne wydarzenia to elementy, które oddają atmosferę tego dnia. Na zdjęciach powinna być widoczna nie tylko idealnie wyprasowana koszula taty, ale również śmiech lub kapryśna minka dziecka.Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Opole Lubelskie, Usługi, Usługi fotograficzne

Powrót