Wyślij zapytanie
509... telefon

Fotobudka "Okazja"

Wadowice, Małopolskie,

W pobliżu: Bochnia, Kraków, Krynica-Zdrój, Nowy Sącz, Nowy Targ, Oświęcim, Wieliczka, Zakopane

509... telefon
Wyświetleń: 803


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotobudka "okazja"

UROZMAICI KAŻDE WESELE, URODZINY CZY FIRMOWY EVENT !!!
Fotokabina to przenośne urządzenie do robienia zdjęć. Zapewnia rewelacyjną zabawę, potrafi rozkręcić każdą imprezę! Z nami nie ma mowy o nudzie...

Wystarczy wybrać dowolny gadżet – kapelusz, peruke, a może zabawne okulary? – stanąć przed fotobudką i dotknąć ekranu. Automat zrobi 3 lub 4 zdjęcia i wydrukuje je w niespełna 15 sekund.

Do wyboru zdjęcia kolorowe lub czarno-białe w formacie 10*15 lub dwóch photo stripsach. Każde ze zdjęć oprawione jest w Waszą grafikę i tekst. Przygotowujemy wcześniej indywidualny projekt dostosowany do Waszych potrzeb.

Każda impreza jest dobrą okazją, by skorzystać z naszych usług i umilić gościom czas oraz zapewnić niezapomniane wspomnienia.
Na wesele proponujemy Państwu pamiątkowy album, do którego będziecie powracać po latach. Zabawne zdjęcia z dedykacjami gości rozbawią Was do łez :)! Goście będą mogli jedno zdjęcie wkleić i dodać swoją dedykację, drugie zabiorą do domu jako pamiątkę z Waszego wesela.
Wszystkie zdjęcia zrobione podczas imprezy umieszczane są w naszej galerii. Otrzymają Państwo hasło do jej dostępu i to od Was będzie zależało z kim się nim podzielicie ;)

Dodatkowo otrzymujecie wszystkie fotografie na płycie lub pendrive (w zależności od pakietu), aby żadne zdjęcie nie umknęło Waszej uwadze.

Jako nowość - Animacje GIF - minimum słów, maksimum zabawy!
Dla chętnych gratisowy występ Myszki Miki

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wadowice, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf Śląsk, Zaproszenia, Foto budka na komunie

Powrót