Wyślij zapytanie
794... telefon

Fotobudka 3.2.1 Photo

Niemodlińska 4, Opole, Opolskie,

W pobliżu: Namysłów, Nysa, Brzeg, Głuchołazy, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Kluczbork, Byczyna, Olesno, Głubczyce, Kędzierzyn-Koźle

794... telefon
Wyświetleń: 727


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotobudka 321 Photo

Fotobudka to wspaniała atrakcja na każdą imprezę. Oryginalność, wspaniały design i najlepsza jakość zdjęć tyle wystarczy by twoja impreza była zapamiętana przez wszystkich na długo. Nie czekaj zamów fotobudkę 3.2.1 Photo i ciesz się niezapomnianą zabawą.

Dla Kogo?

Jeżeli zastanawiasz się jak zorganizować imprezę, która wyróżni się spośród innych, to dobrze trafiłeś! Fotobudka to idealny pomysł na wesele, imprezy, studniówki, eventy firmowe, 18-natski i inne rocznice czy urodziny. Jednym słowem fotobudka jest każdą okazję.

Jak to działa?

To bardzo proste urządzenie. Wystarczy stanąć przed fotobudką, nacisnąć START i uśmiechnąć się. Automat w tym czasie wykona kilka zdjęć i po kilkunastu sekundach możesz odebrać gotową odbitkę. Możesz urozmaicić zdjęcie wybierając spośród naszych gadżetów, które zawsze przywozimy na imprezę. Nie musisz obawiać się niczego w razie pytań na miejscu zawsze jest asystent.

Jaki jest koszt?

W zakładce cennik, znajdziesz pakiety jakie oferujemy. Zawsze możesz stworzyć swój własny pakiet wybierając jakie elementy mają się w nim znaleźć- w tym przypadku skontaktuj się z nami drogą e-mailową.

Dlaczego 321Photo?

Nasza fotobudka jest profesjonalnym sprzętem, jakość zdjęć, a także ich wydruk są na najwyższym poziomie. Gwarantujemy świetną zabawę, dużo emocji, a także miłą i sympatyczną obsługę. U nas to ty wybierasz tło, wymiar, a także personalizacje wydruków. Wciąż rozwijajmy swoje możliwości tak, aby to Państwo byli jak najbardziej zadowoleni.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Opole, Usługi, Usługi fotograficzne, Foto budka na komunie

Powrót