Wyślij zapytanie
661... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

SzpUlinka - ozdoby do włosów

Nasze wiodące produkty to opaski do chrztu, opaski dla dziewczynek, wianki z kwiatów, opaski dla niemowląt i wiele innych ozdób do włosów dla maluszków i starszych dzieci.

Każdy wianek na głowę do Komunii Świętej i każdy wianuszek dla niemowląt do Chrztu jest robiony przez nas od A-Z z ogromną pasją i zaangażowaniem. Każdy detal jest przez nas dopracowany w najmniejszym szczególe. Każda opaska z kwiatami i wszystkie wianki na głowę oraz wianki dla niemowląt powstają przeważnie tylko raz. Dlatego możecie mieć pewność, że Wasze dziecko będzie wyglądało wyjątkowo w tym ważnym dniu jakim jest Chrzest Święty lub I-sza Komunia Święta, a także w każdym innym dniu jak urodziny, roczek czy inne ważne święto.

Przeglądając naszą ofertę na Chrzest i komunię, znajdziecie nie tylko opaski niemowlęce, ale również ozdoby na świece do chrztu i komunii oraz bransoletki, które połączymy w zestawie. Nasz asortyment jest bogaty również w spinki do włosów dla niemowląt SweetClip oraz spinki dla starszych dziewczynek.

Opaska wianek, kokardki do włosów, misie z serduszkiem, gumki kokardki, spinki kokardki i wiele, wiele innych w naszym sklepie – to idealne dodatki dla każdej dziewczynki. Dodatki w postaci opaski czy spinki doda uroku i charakteru każdej stylizacji młodej damy.

Specjalizujemy się również w zamówieniach specjalnych. Jeśli nie znajdziesz wianka, opaski czy spinek, które chciałabyś zobaczyć na głowie swojej córeczki – napisz do nas! Realizujemy zadania specjalne. Również te Last Minute.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Gdynia, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót