Wyślij zapytanie
608... telefon

Oryginalne i niepowtarzalne dekoracje wykonywane z sercem i pasją - nastroimy pracownia dekoratorska

Toruń, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Bydgoszcz, Grudziądz, Iława, Inowrocław, Wąbrzeźno, Brodnica, Golub-Dobrzyń, Kowalewo Pomorskie, Świecie, Radziejów, Nowe Miasto

608... telefon
Wyświetleń: 709


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Oryginalne i niepowtarzalne dekoracje wykonywane z sercem i pasją - NastroiMy pracownia dekoratorska

NastroiMy dosłownie i w przenośni Wasz Ślub, wesele, Komunię Świętą oraz inne ważne uroczystości. NastroiMy sprawi, że najpiękniejsze chwile Waszego życia pozostaną niezapomniane. Moją misją jest dzielenie się z ludźmi tym, co kocham czyli tworzeniem nastroju poprzez dekoracje. Posiadam odpowiednie kwalifikacje i umiejętności by pomóc Wam w przygotowaniu:

Dekoracji kościoła

Dekoracji samochodu ślubnego 

Dekoracji sali weselnej 

Wiązanki ślubnej i butonierki 

Dekoracji okolicznościowych imprez rodzinnych i firmowych

Mam na imię Marcelina i jestem absolwentką Wydziału Sztuk Pięknych UMK. Aktualnie jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi.
Moim głównym celem jest zmiana wizerunku weselnego kiczu w piękną i romantyczną historię. Od kilku lat zajmuję się wykonywaniem różnego rodzaju dekoracji okolicznościowych. Projektowanie i wymyślanie nowych rozwiązań jest moją pasją. Jestem pełną zapału i nowatorskich pomysłów osobą.Projektowanie, dobór i wykonanie scenografii bez trudności dostosuję do Państwa preferencji. Jestem otwarta na pomysły ze strony klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Toruń, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót