Wyślij zapytanie
539... telefon

Moje Śluby - Małgorzata Marciniszyn

Świdnica, Dolnośląskie,

W pobliżu: Głogów, Jelenia Góra, Karpacz, Kłodzko, Legnica, Lubin, Oława, Oleśnica, Szklarska Poręba, Wrocław, Dzierżoniów, Wałbrzych, Bolesławiec, Polkowice, Bogatynia

539... telefon
Wyświetleń: 177


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Moje Śluby - Małgorzata Marciniszyn

Moje Śluby; Małgorzata Marciniszyn (znajdź mnie na FB, instagramie) - kompleksowa organizacja ślubów, wesel i imprez okolicznościowych jak komunie, chrzciny, urodziny, jubileusze. Pracuję na terenie Dolnego Ślaska i nie tylko.

Możecie Państwo pozwolić sobie na odrobinę luksusu, składając całą odpowiedzialność w ręce certyfikowanej konsultantki ślubnej, członkini Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, który pomoże Wam w kompleksowym przygotowaniu oraz koordynacji Waszej uroczystości.  Dzięki naszej pomocy zaoszczędzicie Państwo zarówno czas jak i wiele niepotrzebnych stresów, które z doświadczenia wiemy, że towarzyszą podczas przygotowań. Zatroszczymy się o Wasze komfortowe samopoczucie w trakcie przygotowań oraz w dniu uroczystości, zadbamy o wszystkie elementy logistyczne, wymarzone atrakcje i perfekcyjne dopracowanie najdrobniejszych detali.

Z nami spełniają się marzenia!
Zapraszam na pierwsze niezobowiązujące spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Świdnica, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót