Wyślij zapytanie
572... telefon

Dwór Ołtarzew

Poznańska 398, Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie,

W pobliżu: Błonie, Jawczyce , Pruszków, Warszawa , Piastów, Ołtarzew

572... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1462


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 150

Dwór Ołtarzew

Zorganizuj z nami swoją wymarzoną imprezę!

Zadbamy by wszystko odbyło się zgodnie z Twoim planem, Nasi Kucharze dogodzą najbardziej wyszukanym smakom Gości, Kelnerzy zadbają o obsługę i niepowtarzalną atmosferę Twojego przyjęcia w wyjątkowym miejscu jakim jest Dwór Ołtarzew.

Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, komunie, chrzciny, rocznice, imieniny, imprezy firmowe, imprezy plenerowe. Nasz Dwór sam w sobie posiada nietuzinkowy urok, a my dbamy dodatkowo o wyjątkową atmosferę jaka się w nim znajduje.

Przygotowujemy salę

Do każdego przyjęcia podchodzimy indywidualnie. Przygotowujemy salę i jej wystrój w zależności od okoliczności imprezy.

Posiłki dla Gości

W naszej restauracji posiłki przygotowują najlepsi szefowie kuchni, którzy dbają o podniebienia najbardziej wybrednych gości, a także tych, którzy mają swoje specyficzne wymagania względem kuchni.

Obsługa imprez

Naszym gościom nie pozostaje nic, jak tylko świetnie się bawić. Dbamy o obsługę imprez i komfort gości, tak by każdy wspominał przyjęcie do końca życia.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

J Jacek Śliwiński 2021-03-25 15:13:46

Ocena: 5

Super klimatyczne miejsce na rodzinne obiady i imprezy okolicznościowe! Obsługa przemiła, potrawy wyszukane i smaczne. Polecam gorąco

Tagi: Ożarów Mazowiecki, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny, Zamki i Pałace

Powrót