Wyślij zapytanie
12... telefon

Restauracja Padre

ul. Wiślna 11, Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Kraków Stare Miasto

12... telefon
Wyświetleń: 41


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

od 3 do 60

Restauracja Padre - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Samodzielna organizacja niezapomnianej imprezy prywatnej to duże wyzwanie. Wymaga poświęcenia czasu na przygotowanie odpowiedniego, komfortowego miejsca, smacznych posiłków dla gości oraz zaplanowania atrakcji. W restauracji Padre, która znajduje się w samym centrum Krakowa doskonale wiemy, że każdemu z organizatorów rodzinnej uroczystości zależy na tym, aby wydarzenie było dopracowane w każdym szczególe, dlatego oferujemy kompleksowe usługi związane z organizacją wesel, urodzin, imienin, rocznic, styp czy imprez firmowych.

Nasza restauracja to bardzo kameralne i urokliwe miejsce idealne na zaplanowanie ważnych spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Zapewniamy najwyższej klasy obsługę, szeroki wachlarz rozmaitych pozycji kulinarnych przygotowywanych przez utalentowanych i doświadczonych kucharzy oraz elegancki wystrój wzorowany na rzymskich uliczkach.

Bliskie otoczenie Starego Miasta oraz możliwość spaceru po Plantach sprawiają, że te ważne okoliczności będą niezapomniane.

  • Ogród
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Obiekty, Restauracje, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Komunia w centrum miasta, Restauracje włoskie Kraków, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Restauracja na komunie Kraków

Powrót