Wyślij zapytanie
601... telefon

Restauracja Oaza

ul. Koszalińska 15, Poznań, Wielkopolskie,

W pobliżu: Poznań

601... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 698


Średnia ocena: 5 z 3 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Restauracja OAZA

Powstała w 1963 r. jako luksusowe miejsce spotkań i zabaw Poznaniaków. W 2006 roku przeprowadzono kapitalny remont, który całkowicie zmienił oblicze restauracji. A co najważniejsze, również funkcjonowaniu OAZY nadano nowy charakter.

Restaurację Oaza wyróżnia piękne i dogodne położenie nad samym Jeziorem Strzeszyńskim w otoczeniu lasu i terenów spacerowych.

Dwie niezależne sale Oazy i Klubu to wnętrza łączące nowoczesność z ciepłą, przytulną atmosferą. Latem na gości czekają wielkie, ukwiecone tarasy z nieporównywalnym widokiem na jezioro. Oaza to także dobre jedzenie: dobrze skomponowane i różnorodne menu oferuje dania przygotowywane bez kulinarnych polepszaczy, barwników, konserwantów.

Mamy własną wędzarnię, sami robimy świetne nalewki, pikle, konfitury. A na każdą niedzielę szef kuchni przygotowuje nowe dania, Stół Oazy i rodzinne promocje. Wielką zaletą naszej restauracji jest też bogaty program imprez i atrakcji, z którego można skorzystać i w samej OAZIE i na terenie Ośrodka.

Tutaj odbywa się ENTER Music Festival, działa Galeria Sztuki Współczesnej z bogatym programem warsztatów, na dzieci czeka plac zabaw, na wszystkich – rekreacja. Można tez u nas popracować: Oaza i teren wokół to strefa WF.

Restauracja Oaza to miejsce urokliwe i idealne: na rodzinny obiad, wesele, I Komunię, imprezę firmową, konferencję.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

P Patrycja 2020-09-16 13:45:41

Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona, goście zachwyceni,i córka też a to przede wszystkim! Udana komunia ;)

P Patrycja 2020-09-16 13:45:29

Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona, goście zachwyceni,i córka też a to przede wszystkim! Udana komunia ;)

W Wojciech F. 2019-11-19 09:45:49

Ocena: 5

Nasz syn był zadowolony kiedy spytaliśmy się go jak podobała mu się komunia w tej restauracji. Wybraliśmy ten lokal ze względu na dobrą lokalizację (nad Jeziorem Strzeszyńskim) i wykorzystaliśmy ten fakt po obiedzie idąc z dziećmi na spacer. Poza tym była profesjonalna obsługa, doświadczeni kucharze z pysznymi daniami oraz piękne dekoracje, które umilały wszystkim czas spędzony w rodzinnej atmosferze :) Polecamy!

Tagi: Poznań, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Eleganckie Chrzciny

Powrót