Wyślij zapytanie
81... telefon

Restauracja Calvados

ul. Fabryczna 5a, Lublin, Lubelskie,

W pobliżu: Lubartów, Lublin, Nałęczów, Puławy

81... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1254


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 120

Restauracja Calvados

Restauracja Calvados specjalizuje się w organizowaniu wesel, komunii, chrzcin oraz innych imprez okolicznościowych do 120 osób. Nazwa Calvados, jaką przyjęliśmy nawiązuje do rzadko w Polsce spotykanego, luksusowego trunku wytwarzanego z wina jabłkowego, leżakującego przez długie lata w dębowych beczkach. Trunek ten jest wytwarzany na obszarze północnej Francji według specjalnych, zastrzeżonych patentem, receptur.

Atrakcyjne ceny i smaczne, tradycyjne potrawy obok bliskiej lokalizacji względem centrum to główne atuty naszej restauracji zachęcające do zorganizowania Państwa imprezy. Nasz lokal posiada wydajny system klimatyzacji i wentylacji oraz profesjonalny system nagłośnienia wraz z projektorem multimedialnym. Możemy w jednym czasie zorganizować dwie niezależne od siebie imprezy na dwóch osobnych salach z własnym dostępem do toalet.

Nasza kuchnia trafia w gusta każdemu pokoleniu. Zapewniamy świeże i smaczne potrawy przygotowywane w większości w piecu konwekcyjnym (parowym) bez użycia tłuszczów. Specjalizujemy się w kuchni tradycyjnej, jednakże jesteśmy otwarci na życzenia naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Adrian 2019-07-08 11:30:48

Ocena: 5

Bardzo fajne miejsce na komunie.

Tagi: Lublin, Obiekty, Restauracje

Powrót