Wyślij zapytanie
695... telefon

Jankes Restaurant

Fajsławice 108, Fajsławice, Lubelskie,

W pobliżu: Lublin, Piaski, Świdnik , Trawniki, Krasnystaw, Rejowiec Fabryczny

695... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1607


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 200

Jankes Restaurant - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Jankes Restaurant to nowoczesne i bardzo dobrze wyposażone miejsce, aby miło spędzić czas, a także zaspokoić nie jedno podniebienie.

Organizacja imprez okolicznościowych, wesel, komunii, chrzcin, przyjęcia po pogrzebie, urodzin, rocznic, bankietów i wiele innych.

W całym kompleksie znajdują się również: pizzeria, nowoczesny plac zabaw dla dzieci, który wyposażony jest w jedyny na Lubelszczyźnie tor pontonowy „tubing system”, tor gokartowy oraz salę zabaw. Ponadto na pierwszym piętrze funkcjonuje Jankes Pub, który idealnie nadaje się na miejsce spotkań ze znajomymi. Wyposażony jest w bar, toalety, wygodne kanapy, krzesła, stoły, telewizory oraz palarnię. Jednym słowem – każdy znajdzie coś dla siebie!

Zorganizujemy idealne przyjęcie typu chrzciny i komunie

Każdy z klientów ma możliwość wybrania własnego menu i na tej podstawie wyceniamy dane przyjęcie.

Jesteśmy elastyczni i  dołożymy wszelkich starań aby spełnić państwa oczekiwania .

Jesteśmy gotowi na różnorodne propozycje i stworzymy idealne dla Państwa przyjęcie.

  • Kącik dla dzieci
  • Parking
  • Sala na wyłączność
  • Bawialnia

Lokalizacja

Wasze opinie

K Krzysztof 2024-02-19 09:09:25

Ocena: 5

Świetne miejsce - na obiad, imprezę okolicznościową, dla dzieci. Bardzo smacznie, duże porcje, ceny niewysokie. Miła obsługa, dużo przestrzeni, ładnie, polecam!

K Katarzyna 2023-05-22 18:23:54

Ocena: 5

Wspaniałe miejsce 💗😊

A Anna 2023-05-19 06:10:38

Ocena: 5

Odbywała się tu Komunia Św. mojego chrześniaka. Pyszne bardzo jedzenie i miła obsługa. Dzieci były zachwycone. Świetna organizacja, śliczny wystrój. Same pozytywne oceny. Gorąco polecam tę restaurację.

A Aleksandra 2022-08-30 12:17:20

Ocena: 5

Idealne miejsce dla dzieci z masą atrakcji! Jedzenie bardzo smaczne, porcje duże, a obsługa miła uśmiechnięta. Jestem absolutnie zachwycona! Mam nadzieję być częstszym gościem i wszystkim również szczerze polecam.

Tagi: Fajsławice, Obiekty, Restauracje, Sala z bawialnią na chrzciny i komunie, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Catering na przyjęcia rodzinne, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót