Wyślij zapytanie
603... telefon

Zajazd Marta

Pułankowice 5a, Pułankowice, Lubelskie,

W pobliżu: Kraśnik, Niedrzwica Duża, Bełżyce, Bychawa

603... telefon
Wyświetleń: 884


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

100 zł / os

Liczba gości

do 150

Zajazd Marta 

 Chrzciny i komunie to wyjątkowy moment nie tylko w życiu dziecka, ale również jego rodziców. Przy tak podniosłej i ważnej chwili, warto jest organizację przyjęcia powierzyć profesjonalistom, tak by móc cieszyć się i w pełni poświęcić celebracji tego znaczącego momentu w życiu ukochanego dziecka.

Zajazd Marta "Z miłości do natury"  posiadając wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego typu imprez- jest w stanie pomóc i doradzić na każdym etapie przygotowania tego wyjątkowego wydarzenia... Oferujemy swoim gościom trzy przestronne i klimatyzowane sale restauracyjne, indywidualnie dobrane menu, pomożemy w zorganizowaniu czasu wolnego dzieciom przebywającym na przyjęciu ( kącik zabaw, dmuchany zamek itp), udekorujemy odpowiednio sale i nienagannie i z pełnym profesjonalizmem obsłużymy gości na przyjęciu.

Wielokrotnie nagradzana kuchnia Zajazdu Marta ( specjalizująca się w daniach z dziczyzny), zdobyła m.in. nagrody: "Złotą Łyżkę", "Na Szlaku Polskiej Gęsiny" oraz  pozytywne recenzje krytyków kulinarnych: Piotra Bikonta, Roberta Makłowicza. Nasza restauracja dostarczy Państwu najlepszych doznać smakowych w regionie. Bazujemy tylko na naturalnych składnikach, darach lasu. Na Waszych talerzach odkryjecie nasze zamiłowanie do wędkowania, grzybobrania itp. Warzywa przez nas podawane  pochodzą z przydomowego, ekologicznego  ogródka, a w serwowanych daniach odkryjecie Państwo naszą pasję i miłość do gotowania.

Kochani rodzice- zapraszamy serdecznie w Marty Gościnne Progi- wstąpcie do nas na przepyszną kawę w drodze do pracy, zorganizujcie sobie trochę czasu by zasmakować się w naszych obiadowych specjałach lub też wybierzcie się na kolację przy świecach- innymi słowy- odwiedźcie nas, porozmawiajmy o waszych oczekiwaniach względem przyjęcia- pozwoli to Wam przekonać się z jak wielkim zaangażowaniem podchodzimy do Waszej uroczystości.

Zapraszamy- Zajazd Marta.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Parking
  • Namiot
  • Osoby niepełnosprawne
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Pułankowice, Obiekty, Hotele, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Komunia z noclegiem

Powrót