Wyślij zapytanie
512... telefon
Wyświetleń: 1227


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kreuj Uśmiech

Zajmujemy się animacjami dzieci, młodzieży, dorosłych. Obsługujemy imprezy prywatne/firmowe, pikniki, festyny, festiwale jak i wszelkiego rodzaju eventy familijne. Prowadzimy indywidualne warsztaty bębniarskie. Stawimy na rozwój oraz otwartą., pozytywną i uśmiechniętą atmosferę. Na naszych eventach uczestnicy mogą przeżyć niezwykłe chwile, które zapewnią im masę wrażeń oraz wspaniałe wspomnienia obcowania z muzyką.

W programie mamy prezentacje różnego rodzaju instrumentów, naukę gry na bębnach afrykańskich (djembe), naukę beatbox-u oraz uczestnicy będą mieć możliwość zapoznania się z historią muzyki. Dla najmłodszych zawsze mamy przygotowane muzyczne gry, kreatywny kącik zabaw, bańki mydlane oraz inne niesamowite atrakcje. Udział w naszych wydarzeniach zapewnia niezapomniane wrażenia, wspierając jednocześnie rozwój pscyho-motoryczny dzieci.

Zarówno mali muzycy, majsterkowicze, wielbiciele mody, jak i miłośnicy gotowania znajdą u nas coś dla siebie. Młodzież będzie mogła wyładować swoją energię na djembe (bębnach afrykańskich) pod okiem instruktora, który będzie uczyć rytmu oraz wspierać wszystkich, którzy wiążą swoją przyszłość z instrumentami perkusyjnymi i nie tylko. Zajęcia z gry na bębnach afrykańskich (djembe) odbywają się grupowo bądź indywidualnie. Nie liczy się wiek tylko chęci. Dlatego Projekt Kreuj Uśmiech jest otwarty na każdego chcącego się uczyć. Zapraszamy wszystkich niezależnie od wieku. Dostosowujemy się do potrzeb naszych uczestników.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa , Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animatorzy dla dzieci Warszawa, Animacje dla Dzieci na komunię

Powrót