Wyślij zapytanie
503... telefon

PaulaArt Fotografia

ul. Słoneczna 3A, Skawina, Małopolskie,

W pobliżu: Bochnia, Kraków, Myślenice , Oświęcim, Wadowice, Wieliczka, Niepołomice, Olkusz, Chrzanów, Brzesko, Dobczyce, Zator, Proszowice, Sucha Beskidzka

503... telefon
Wyświetleń: 283


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

150 zł

PaulaArt Fotografia

Jaka sesja jest okolicznościową?

Fotografia okolicznościowa to nic innego jak reportaż z jakiejś okoliczności. Fotografuję zarówno Chrzty Święte, I Komunie Święte, Śluby, jak i wszelkiego rodzaju imprezy rodzinne (urodziny rodziców, dziadków, dzieci, jubileusze, itp.).

Jak się przygotować?

Najważniejsze to spotkać się jakiś czas przed wykonaniem reportażu. Porozmawiamy o wszystkich szczegółach, podpiszemy umowę, ale przede wszystkim: poznamy się. :) Dzięki temu (mam nadzieję) będziecie się czuli przy mnie nieco swobodniej, a w odpowiednich momentach przestaniecie mnie nawet zauważać.

Jak wygląda tak sesja?

Staram się być blisko Was przez całą ceremonię, starając się złapać najważniejsze momenty, uśmiechy, spojrzenia. Pod koniec wykonuję kilka ujęć w kościelnych ławkach. Już po wszystkim robię zdjęcia rodzinne – jeśli tylko jest to możliwe, to w środku Kościoła (zdjęcie z Rodzicami, Rodzicami Chrzestnymi, Dziadkami, Świadkami) i/lub przed Kościołem, także zdjęcie grupowe całej rodziny przybyłej na daną okoliczność. Reportaż z każdej uroczystości, czy to Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta, czy Ślub - jest dla mnie dużą odpowiedzialnością, ale także historią, którą muszę opowiedzieć, i którą powierzyliście właśnie mi. Wybór pakietu zależy od Waszych potrzeb – mogę zjawić się tylko w Kościele, ale wykonuję także zdjęcia podczas przygotowań, czy uroczystości/obiedzie już na spokojnie po Mszy. Ponadto pakiety dopasowuję indywidualnie do każdego klienta.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Skawina, Usługi, Usługi fotograficzne, Sesja w plenerze, Fotograf na chrzciny lub komunie Kraków

Powrót