Wyślij zapytanie
669... telefon

Memories Color Photography

Warszawa , Mazowieckie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Elbląg, Gdynia, Katowice, Kielce, Kraków, Łódź, Opole, Poznań, Ruda Śląska , Rybnik, Wejherowo, Zamość, Żory

669... telefon
Wyświetleń: 1335


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

490 zł

Memories Color Photography

Szanowni Państwo.

Memories Color Photography to profesjonalnie zachowane kadry z wyjątkowych dni takich jak przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej czy Chrztu. Aby wykonać je w odpowiedni sposób i przy zachowaniu odpowiednich standardów, mamy za sobą kurs upoważniający nas do uwieczniania uroczystości sakralnych w Kościele Katolickim.

W trakcie tych uroczystości staramy się zachować jak najwięcej emocji w kadrze - to one pokazują jak ważnymi są dla nas te chwile, a jednocześnie stanowią później doskonałą podstawę do powrotu do tych wspomnień. To dzięki fotografii, możemy w każdej chwili opowiedzieć innym, jak było i co wtedy czuliśmy :)

Każdą realizację przyjęcia I Komunii Świętej poprzedzamy wizytami podczas przygotowań dzieci do tego wyjątkowego dnia, aby nieco zaprzyjaźnić je z aparatem i ewentualnie kamerą, jak również by uzgodnić, w porozumieniu z Księdzem Proboszczem, gdzie możemy się poruszać i poznać plan całej Mszy Świętej wraz z poszczególnymi elementami, aby odpowiednio zaplanować nasze działania już w trakcie samego wydarzenia. Nie pozostawiamy nic przypadkowi - planujemy wszystko tak, aby pamiątka odzwierciedlała to bardzo osobiste wydarzenie. Mamy do dyspozycji kilka zestawów, z których każdy zawiera pamiątki w postaci albumu ze zdjęciami zarówno grupowymi, jak i z poszczególnych momentów mszy. Dodatkowo umożliwiamy otrzymanie zdjęć cyfrowych, abyście Państwo mogli je wykorzystać na swój sposób (zrobić inne odbitki, może zrobić duży obraz ze zdjęcia... ogranicza Państwa tylko wyobraźnia... :) ).

Jeśli ważne są dla Państwa jakość zdjęć, odpowiednie zachowanie w kościele i przyzwoity poziom cenowy - trafiliście Państwo w odpowiednie miejsce.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa , Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Fotograf Śląsk, Fotograf na chrzciny lub komunie Bydgoszcz, Fotograf na chrzciny lub komunie Warszawa

Powrót