Wyślij zapytanie
662... telefon

Krzysztof Orłowski

Niedźwiedzia 34, Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Augustów, Bielsk Podlaski , Hajnówka, Łomża, Sokółka, Suwałki, Zambrów, Tykocin, Grajewo, Sejny, Mońki, Dąbrowa Białostocka, Lipsk

662... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1006


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

500 zł

Krzysztof Orłowski

Wykonuję

Sesje rodzinne 

Sesje lifestyle 

Sesje ciążowe 

Sesje brzuszkowe 

Sesje urodzinkowe 

Reportaże z Chrztu Świętego 

Reportaże Komunii Świętej 

Reportaże Sakramentu Bierzmowania


Nazywam się Krzysiek i jestem ojcem fenomenalnego 13-to latka o imieniu Kuba oraz mężem Agnieszki. Mamy super psiaka o imieniu Dolly, która zawładnęła naszymi sercami od pierwszego momentu.
Moją drugą pasją jest kolarstwo. Fotografia wciągnęła mnie na dobre dopiero parę lat temu i była moją ucieczką od sposobu życia, które chciałem zostawić za sobą. Wykonywanie zdjęć to u mnie w dalszym ciągu pasja – a nie sposób na utrzymanie. Trudno to wytłumaczyć ale fotografia jako hobby „po godzinach” przestała mi po prostu wystarczać.
Wykonuję praktycznie wszystkie kombinacje reportażu oraz zdjęć rodzinnych. Wykonuję sesje zdjęciowe w dowolnie wybranych przez Was warunkach czy miejscach – w parku ,w mieszkaniu, w knajpie na plaży czy w lesie podczas rowerowej wycieczki. Po prostu napiszcie gdzie chcecie „mnie mieć” :)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kamila 2021-03-22 08:59:35

Ocena: 5

Polecam z całego ❤️, zdjęcia cudne, przepięknie zapakowane. Człowiek z pasją, profesjonalista. Będę polecać wszystkim znajomym.

Tagi: Białystok, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Fotograf na chrzciny lub komunie Białystok

Powrót