Wyślij zapytanie
698... telefon

Kaja Snopkowska Fotografia

Płock, Mazowieckie,

W pobliżu: Gostyń , Kutno, Legionowo, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk , Sochaczew , Warszawa , Włocławek, Mława, Ciechanów, Sierpc, Łowicz

698... telefon
Wyświetleń: 230


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Kaja Snopkowska Fotografia

Nazywam się Kaja Snopkowska.

Zajmuję się fotografią prawie od 10 lat. Pasja do tworzenia przerodziła się w mój zawód. Unikam nachalnej i ciężkiej obróbki graficznej. Służy mi ona jedynie do podkreślenia emocji oraz klimatu tego ważnego dnia. Potrafię wyłapać wyjątkowe momenty. Wzruszające, zabawne. Najlepiej z zaskoczenia lub z ukrycia. Patrzę przez obiektyw zupełnie z boku. Wtedy relacja tworzy się sama. Jest niewymuszona i naturalna... Największą przyjemność twórczą sprawiają mi przygotowania. Gdy materiał jest już gotowy, staram się aby został on wydany w jak najpiękniejszej formie. Przykładam ogromną wagę do estetyki i elegancji. Fotografie wywoływane są na ekskluzywnym, jedwabnym papierze i ręcznie wklejane do albumu. Marzycie o zdjęciach z artystyczną nutą, nieoczywistymi ujęciami? Będzie mi bardzo miło, jeżeli będą mogła uczestniczyć z wami w Tym Dniu.

Od niedawna zajmuję się również fotografią studyjną. Stworzyłam swoje wymarzone miejsce w domowym zaciszu. W skład oferty wchodzą sesje rodzinne, sesje dziecięce, sesje ciążowe oraz sesje narzeczeńskie... Lub co dusza zapragnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Płock, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki

Powrót