Wyślij zapytanie
660... telefon

fotomasz.pl - Tomasz Hodun

Białystok, Podlaskie,

W pobliżu: Augustów, Bielsk Podlaski , Hajnówka, Łomża, Suwałki, Zambrów, Biała Podlaska, Biała Podlaska, Grajewo, Siemiatycze

660... telefon
Wyświetleń: 787


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

fotomasz.pl - Tomasz Hodun

Cześć, tu Tomek. Mieszkam w Białymstoku, pracuję wszędzie, nie tylko w Polsce, realizowałem zlecenia we Włoszech, w Grecji, Turcji, Irlandii. W ciągu ostatnich lat zdobyłem kilka wyróżnień, m.in. w magazynie ślubnym Zankyou, portalu fotograf-wesele. Zostałem wybrany w rankingu najlepszych 10 fotografów ślubnych w Białymstoku. W 2017 roku otrzymałem również nagrodę ZIWA Awards, jako jedna z najlepszych firm w branży ślubnej. W roku 2018 otrzymałem wyróżnienie za jedno z najlepszych zdjęć ślubnych na portalu LOOKSLIKEFILM. Cały czas poszukuję, eksperymentuję, rozwijam się – regularnie uczestniczę w warsztatach światowych ekspertów w dziedzinie fotografii, wszystko to, by robić Wam jeszcze lepsze zdjęcia.

Od 2020 roku jestem członkiem organizacji BNI – międzynarodowej sieci profesjonalnych i godnych zaufania przedsiębiorców.

Chrzest Święty to początek nowego etapu życia dziecka. Podniosła ceremonia w otoczeniu najbliższej rodziny, potem radosne świętowanie podczas uroczystego obiadu. Rozczulone spojrzenia babć, sympatyczne zaczepki wujków – piękne chwile, o których dziecko dowie się wyłącznie z opowieści… lub wyjątkowych zdjęć : )

Zapraszam do profesjonalnej obsługi fotograficznej w dniu Chrztu Świętego.

Warto zadbać o rodzinne wspomnienia… „zadbać”, czyli postarać się o naprawdę dobre fotografie, wykonane z największą starannością, jakością i wyczuciem chwili.

Pierwsza Komunia Święta to najważniejsza uroczystość w ciągu pierwszych 10 lat życia Twego dziecka. Pierwszy krok w odpowiedzialne życie, przedsionek dorosłości. Czy myślałeś jaki prezent będzie najlepszą pamiątką ? Pozwól dziecku zachować wspomnienia z tego dnia na pięknych zdjęciach.

Oferuję profesjonalną obsługę fotograficzną. Utrwalę kluczowe momenty ceremonii, ale również radość, beztroskie zabawy po oficjalnej części uroczystości. Portrety dziecka, z najbliższymi, kolegami – za kilkanaście/dziesiąt lat okażą się bezcenną pamiątką.

Pielęgnuj wspomnienia dziecka – zamów reportaż i sesję z Pierwszej Komunii Świętej.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Białystok, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf na chrzciny lub komunie Białystok

Powrót