Wyślij zapytanie
508... telefon

Fotograf na chrzest - Michał Kowalski

Rynek 1, Chrzanów, Małopolskie,

W pobliżu: Andrychów, Kraków, Myślenice , Oświęcim, Skawina, Wieliczka, Olkusz, Trzebnica, Dobczyce, Krzeszowice, Libiąż, Alwernia

508... telefon
Wyświetleń: 92


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotograf na Chrzest - Michał Kowalski - najlepszy fotograf na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościoweZapraszam do skorzystania z mojej oferty na profesjonalne zdjęcia z chrztu świętego!

Jestem doświadczonym fotografem, posiadającym bogate portfolio w dziedzinie fotografii chrztu świętego. Dzięki temu gwarantuję, że uwiecznię najważniejsze chwile z tego ważnego wydarzenia.

Moja oferta obejmuje:

– Sesję zdjęciową przed chrztem:

Jeśli chcesz uwiecznić przygotowania do tego szczególnego dnia, możemy wykonać zdjęcia zaczynając od przygotowań w domu. Dokumentuję unikalne momenty, takie jak zdobienie ubranka, spotkania rodzinne i wszystkie emocje towarzyszące temu wydarzeniu.

– Fotografowanie chrztu:

Będę obecny podczas ceremonii, aby uwiecznić najważniejsze momenty takie jak moment wlewania wody święconej, składanie przyrzeczeń chrzcielnych, błogosławieństwo i wiele innych. Moim celem jest stworzenie pięknych i autentycznych fotografii, które oddadzą niezwykłą atmosferę tego sakramentu.

– Sesję zdjęciową po chrzcie:

Po ceremonii chrztu, mogę zorganizować sesję zdjęciową z rodzicami i dzieckiem, aby upamiętnić ten wyjątkowy moment. Dostosowuję się do Waszych preferencji i sugeruję kreatywne pomysły, które sprawią, że te zdjęcia staną się niezapomnianą pamiątką.

Moja oferta jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta, dlatego jestem otwarty na wszelkie sugestie. Mogę również stworzyć pakiet zdjęć wraz z albumem lub innymi dodatkowymi elementami, które umożliwią Wam zachowanie tych pięknych wspomnień w niezwykle estetyczny sposób.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Chrzanów, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Fotograf na chrzciny lub komunie Kraków

Powrót