Wyślij zapytanie
792... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 544


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Aneta Nowacka Fotografia

Od ponad 8 lat profesjonalnie zajmuję się fotografią i prowadzę firmę. Moje wszechstronne doświadczenie pozwalało mi na wyspecjalizowanie się w wielu dziedzinach fotografii takich jak: fotografia noworodkowa, fotografia ciążowa, fotoreportaż ślubny, fotografia produktowa. Każda ta droga jest dla mnie bardzo ważna i w każdej się realizuję, ponieważ fotografia to nie tylko mój wykonywany zwód, ale wielka miłość i pasja w której spełniam się każdego dnia.

Zdjęcia z Komunii Świętej

Sakrament pierwszej komunii świętej to dla każdego dziecka wielkie przeżycie. Wiele miesięcy przygotowań, dużo nauki i stres przed wystąpieniem w kościele. Jest to ważne święto dla każdej rodziny, która posyła swoje dziecko do komunii. Warto jest upamiętnić ten dzień na pięknych fotografiach i móc do nich wracać wtedy gdy będziemy mieli ochotę.

Czy warto skorzystać z usług profesjonalnego fotografa komunijnego?

Fotoreportaż z komunii świętej to nie tylko zdjęcia, to coś więcej. To opowieść którą się ogląda prawie jak film, ponieważ dzięki mojemu doświadczeniu oraz formie ich przekazania i oprawy fotografii otrzymujemy materiał pełen emocji, wspaniałych portretów, ważnych dla nas bliskich, i przygotowanych specjalnie na tę okazję uwiecznionych detali i to co najważniejsze, wszystko w pięknej formie oprawione i zapisane na dwóch rożnych nośnikach aby te zdjęcia zostały nam na wiele lat bez ryzyka utraty plików lub zniszczenia albumu.

Pomysły na sesje zdjęciowe po komunii

Emocje już opadły, wszyscy goście zaproszeni przejechali do restauracji, prezenty wręczone, pamiątkowe zdjęcia z rodziną wykonane. To teraz czas na sesję zdjęciową głównego bohatera/ bohaterki całego zamieszania 

Sesja komunijna zwykle odbywa się w okolicach restauracji, jeśli jednak otocznie nie jest zbytnio urokliwe i nie mamy możliwości zrobienia zdjęć w pobliżu, namawiam wtedy alby podjechać na najbliższą zieloną łąkę lub do parku. Wystarczy około 30 min. aby zrobić ładne pamiątkowe portrety. Sesja zwykle odbywa się w towarzystwie rodziców oraz rodziców chrzestnych.

Fotograf na Chrzest Święty

Fotografia chrztu na terenie Bydgoszczy i okolic. Wykonuje pełne fotoreportaże od przygotowań po zdjęcia w restauracji.

Przygotowania w domu – czy warto jest fotografować?

Niech ten wyjątkowy dzień dla całej rodziny zostanie uwieczniony na pięknych i ponadczasowych fotografiach. Jestem obecna podczas przygotowań w domu, gdzie zwykle jest bardzo podniosła atmosfera. Fotografuję tak, aby nie plątać się i nie przeszkadzać. Zwykle około godzinki przed mszą wystarczy aby uchwycić wyjątkowe detale które zostały specjalnie przygotowane z tej okazji, ale też cały proces ubierania maluszka i szykowanie się do wyjścia. Są to momenty które z mojej perspektywy pokazują jak ważny jest to dzień. Zamieniam te chwilę na ruchomy obraz – bo tak właśnie ogląda się moje fotorelacje – są one żywe i pełne emocji. Przd wyjściem do kościoła, jest jeszcze chwila aby wykonać zdjęcie rodzinne w domu.

Fotoreportaż z mszy w kościele

Aby moja praca podczas mszy w kościele mogła być możliwa, zawsze udaję się przed mszą do księdza aby wyraził zgodę na moją obecność i przekazał mi swoje ewentualne uwagi do poruszania się po świątyni. Każda Parafia ma inne podeście i czasem bardzo restrykcyjne zasady dotyczące fotografowania lub videofilmowania Chrztów. Niezbędne jest oczywiście odpowiednie uprawnienie do fotografowania w obiektach sakralnych i liturgicznych które okazuje się księdzu zawsze przed mszą. Dlatego zawsze mam je przy sobie i po uzyskaniu zgody i wysłuchaniu uwag – a często waśnie takie uwagi ksiądz prowadzący msze ma – mogę zająć odpowiednie miejsce i przygotować się do zdjęć. Moje doświadczenie, odpowiedni sprzęt i znajomość wielu kościołów pozwala mi na swobodne i profesjonalne wykonywanie swojej pracy – bez zbędnego stresu.

Zdjęcia w restauracji

Fotorelacja z uroczystego obiadu rodzinnego to nieodłączna część mojej pracy podczas imprez okolicznościowych.

Wykonuję pamiątkowe zdjęcia rodzinne, dbam o to aby każdy detal został uchwycony, organizuje mini sesje plenerowe w okolicy restauracji. Pracuję zawsze w tle, dyskretnie i nienachalnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Bydgoszcz, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf na chrzciny lub komunie Bydgoszcz

Powrót