Wyślij zapytanie
883... telefon

Pierniczek Pentliczek

Lubelska, 21, Elbląg, Warmińsko-mazurskie,

W pobliżu: Giżycko, Bartoszyce, Gdańsk, Gdynia, Iława, Kwidzyn, Mrągowo, Olsztyn, Ostróda, Sopot, Tczew, Malbork, Szczytno

883... telefon
Wyświetleń: 79


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Pierniczek Pentliczek

Jesli szukasz pomysłu na podziękowania lub zaproszenia dla gości, ciekawego sposobu by złożyć życzenia dziecku, nie na tradycyjnej kartce, zadzwoń lub napisz.

Chętnie przygotuję małe pierniki jako podziękowania lub zaproszenia, większe z Twoimi życzeniami ręcznie napisanymi na duzym pierniku lub topperki na tort (mocowane na patyczkach tak by w prosty sposób udekorować tort).

Jeśli masz pomysł na wzór-super! Bardzo chętnie go zrealizuję. Jeśli nie, pomogę wybrać wzór tak, by pasował do uroczystości a potem zrealizuję:) 
Możemy umówić się na odbiór osobisty Elblągu, ale wysyłka też nie jest problemem. Możesz odebrać swoje pierniczki z paczkomatu lub bezpośrednio od kuriera, który zapuka do Twoich drzwi.

Jeśli wielkiemi krokami zbliża sie ważna dla Ciebie uroczystość lub wydarzenie, nie czekaj. Zadzwoń lub napisz by zarezerwować termin, bez żadnej opłaty. Wszystkie szczegóły możemy omówić w najwygodniejszy dla Ciebie sposób.

Minimalny czas realizacji to 2 tygodnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Elbląg, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót