Wyślij zapytanie
515... telefon
Wyświetleń: 73


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

About That Day - Wypożyczalnia dekoracji i florystyka

Cześć! Miło mi, że do mnie zawitaliście! Mam na imię Agata i mieszkam w Krakowie. Pomysł stworzenia wypożyczalni i florystyki About That Day powstał w trakcie przygotowań do mojego wesela. Proces sprawił mi ogromną przyjemność. Zrozumiałam wtedy, że kreatywna praca z pięknymi przedmiotami, żywymi kwiatami, a także poszukiwanie inspiracji, projektowanie nowych pomysłów oraz własnoręczne tworzenie przedmiotów są moją pasją.

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z asortymentem wypożyczalni i usługami florystycznymi ♡

About That Day przyczyni się do stworzenia niepowtarzalnego i nieprzeciętnego wystroju każdego wydarzenia. Pozwól nam stworzyć efekt WOW na Twoim przyjęciu!

Działamy na terenie południowej Polski, głównie w woj. małopolskim i podkarpackim. Wypożyczalnia operuje na ternie całego kraju. 

Nasza oferta obejmuje wszelkiego rodzaju przyjęcia i wydarzenia okolicznościowe. Przygotowujemy oprawę wesel, urodzin, baby shower, chrzcin, komunii, spotkań świątecznych, Sylwestrowych czy Walentynkowych, integracji firmowych i innych. Asortyment wypożyczalni jest uniwersalny i z pewnością znajdziecie elementy, które upiększą również Wasze spotkanie. Współpracujemy z Wedding Planerami i wypożyczalniami dekoracji, dzięki czemu nie ograniczamy się jedynie do asortymentu, który sami posiadamy i chętnie pomożemy Wam skomponować idealny wystrój każdego przyjęcia. Staramy się dostosować do panujących trendów oraz życzeń klientów, dlatego asortyment wypożyczalni wciąż się rozwija a pomysłów na realizacje mamy coraz więcej. 

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kraków, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót