Wyślij zapytanie
607... telefon

Karczma Koszarka

Ploski 201, Ploski, Podlaskie,

W pobliżu: Białystok, Bielsk Podlaski , Kleosin, Zabłudów, Juchnowiec Kościelny, Juchowo, Turośń Kościelna

607... telefon
Wyświetleń: 716


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 70

Karczma Koszarka

K arczma Koszarka położona w Dolinie Górnej Narwi przy drodze krajowej nr 19 to przytulna restauracja oferująca dania oparte na starych polskich recepturach. Jej wnętrze nawiązujące do historii sąsiadującego mostu wprowadza gości w znakomity nastrój. To nie tylko najlepsze miejsce na przerwę w podróży. 

To także lokal idealny na spotkania towarzyskie oraz służbowe, organizację bankietów, czy imprez okolicznościowych. To wymarzone miejsce na przyjęcie komunijne, jubileusz, chrzciny czy inną uroczystość. Każdą z nich przygotowujemy z taką samą należytą starannością oraz dokładamy wszelkich starań by każdy z Państwa odczuł komfort i satysfakcję podczas pobytu w naszych progach. Karczma chętnie przyjmuje grupy zorganizowane, dla których oferta gastronomiczna oraz cenowa ustalana jest indywidualnie. 

Nasze potrawy przygotowywane są wyłącznie ze świeżych produktów najlepszej jakości, bezpośrednio po złożeniu przez Państwa zamówienia. To tutaj spotkacie Państwo tradycyjną polską gościnność w połączeniu z profesjonalną obsługą.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Ploski, Obiekty, Restauracje, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót