Znajdź idealne miejsce na chrzciny i komunię

Bezpłatna pomoc w znalezieniu miejsca 533 33 99 22

Sale bankietowe Opole

Zajazd u DziadkaOpole, do 250 osób

Zajazd u Dziadka jest doskonałym miejscem do zorga...

Zobacz szczegóły

MiejscówkaOpole

MiejscówkaGustowny lokal do wykorzystania na wszys...

Zobacz szczegóły

Sala w Starym Kinie KolonowskieOpole

Sala w Starym Kinie Kolonowskie - idealne miejsce...

Zobacz szczegóły

Pastelowy DomekOpole, do 30 osób

Pastelowy Domek - idealne miejsce na chrzciny, kom...

Zobacz szczegóły

Sala na chrzciny i komunie Opole – piękny obiekt, świetny catering i niesamowite kadry.

Organizacja chrzcin i Komunii to nie tylko wynajęcie pięknej sali, zorganizowanie świetnego cateringu oraz wybranie idealnego fotografa. Nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie. Organizacja chrzcin i Komunii nie jest łatwa. Rodzice dokładają wszelkich starań, aby te chwile były wyjątkowe nie tylko dla dziecka ale również całej rodziny. Doskonale wiemy, że na pewno wynajęliście piękną salę i postaraliście się o innych usługodawców. W organizacji przyjęcia okolicznościowego, bardzo ważną kwestią są dekoracje. Ważne, aby wszystko pięknie się komponowało. Postawcie na dwa lub trzy kolory przewodnie i starajcie się dobierać dodatki w tych barwach. To sprawi, że chrzciny lub Komunia dziecka będą wyglądały bardziej elegancko.

Co symbolizuje biała szatka podczas chrztu?

Biała szatka jest nakładana przez matkę chrzestną w czasie ceremonii Chrztu Świętego. Ten gest symbolizuje czystość oraz niewinność. Matka chrzestna zobowiązuje się do pomocy rodzicom w wychowaniu dziecka w wierze.

Co powinno widnieć w zaproszeniu na chrzciny?

W zaproszeniu powinny widnieć takie informacje jak: data, godzina i miejsce chrztu, lokalizacja w której odbędzie się przyjęcie oraz ewentualne wskazówki dojazdu.

Jaki ubiór dla chłopca na Komunię?

Chłopcy mogą być ubrani w alby albo garnitury. Wszystko zależy od tego, na jaki strój zdecydują się rodzice podczas spotkania w sprawie Komunii Świętej.

Jaka dekoracja kościoła na Komunię?

Najczęściej kościół jest dekorowany w białe kwiaty i dodatkowe elementy: styropianowe hostie, serca, aniołki, gołąbki albo owieczki.