Wyślij zapytanie
730... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

150 zł

Nowoczesne aparaty Fuji Instax Wide 300 i Fuji Square SQ10

Wypożyczenie także z WYSYŁKĄ - na terenie całej Polski!

Oferuję Wypożyczenie:

1) aparatu FUJI Instax Wide 300 za jedyne 150 PLN/weekend

2) !!!BIAŁY!!! aparat Fuji Instax Square SQ 10 - za 200 PLN/weekend!

3) Fuji Square SQ20 w kolorze kremowym - 200 PLN/ cały weekend!

- na Twój ślub
- na Twoje wesele
- na wieczór panieński
- wieczór kawalerski
- na party, rocznicę, imprezę rodzinną, po prostu do zabawy

Podana kwota to wypożyczenie na cały weekend. Odbiór w piątek, zwrot w poniedziałek (w przypadku wysyłki - aparaty wysyłam kurierem 24 h w środę, wypożyczający odsyła w poniedziałek. Koszt wysyłki + 25 PLN).

Oferowane aparaty są najlepszymi aparatami w swojej klasie. Używane do nich wkłady fotograficzne mają DUŻY FORMAT - największy z dostępnych na rynku – ok. 98mm x 62 mm (Fuji Instax Wide 300) oraz 62mm x 62mm (Fuji Square SQ10/SQ20).

Natychmiastowe zdjęcia są wywoływane w aparacie bez jakiegokolwiek atramentu. 
Dzięki temu kolory zdjęcia są żywe, a nadruk niemal niezniszczalny. Po prostu pstrykasz i wręczasz Twoim gościom gotową fotkę:)! 

Aparaty POLAROID to ciekawa i tania alternatywa dla FOTOBUDKI:)!

- niski KOSZT WYPOŻYCZENIA

- brak ograniczeń czasowych: dysponujesz aparatem PRZEZ CAŁY WEEKEND (od piątku do poniedziałku)

- aparat nie potrzebuje zasilania - można go używać w kościele, w ogrodzie, w samochodzie 

- GDZIEKOLWIEK ZECHCESZ

- możliwość zainstalowania w jednym miejscu ale także np. puszczenia aparatu wokół stołu (każda para gości robi sobie "selfie" - nikt nie zostanie pominięty)  

1) FUJI INSTAX WIDE 300 – nowoczesny, bardzo prosty aparatdo robienia zdjęć natychmiastowych. Prosty, nie znaczy gorszy!!!Jego przewaga to prostota obsługi oraz bardzo szybkie wywoływanie zdjęć (5 sek.).Posiada jeden tryb pracy: „zrób zdjęcie i automatycznie KAŻDE wydrukuj”.Wbudowana lampa błyskowa. Zasilanie: 4x paluszki AA

2) FUJI SQUARE SQ10 - !!!BIAŁY!/PERŁOWY!!! - idealny na wesela. To wyjątkowy aparat, który jest hybrydą - cyfrówki i aparatu dozdjęć natychmiastowych! Zdjęcia zapisują się na karcie microSD. Aparat ma wyświetlacz LCD. Można go ustawić na „automat” lub używać w trybie „zrób zdjęcie – Wybierz, które wydrukować”. Korzystasz z wielu ustawień i trybów pracy - jak w cyfrówce!

2) FUJI SQUARE SQ20 w kolorze kremowym-  Posiada te same funkcje jak aparat SQ10, jednak dodatkowo można dzięki niemu uchwycić moment w trybie ruchu.Włącz tryb ruchu i nagraj krótki klip wideo. Przewijaj nagranie w przód i do tyłu – wybór należy do Ciebie. Możesz wybrać dowolną klatkę z zarejestrowanej mini sekwencji. Każdą z nich możesz też wydrukować, jeśli masz ochotę. Pozostaje już tylko wcisnąć przycisk „drukuj”.

Koszt wkładów do aparatów: 44 PLN/10 sztuk

Ważne: kupując wkłady u mnie, niewykorzystane paczki po 10 sztuk można zwrócić (i rozliczyć).Na wesela pary zamawiają zazwyczaj ok. 1-2 zdjęcia na parę.

Dzięki aparatom do zdjęć natychmiastowych FUJI Instax Wide 300 i Square SQ10 oraz SQ20:Tradycyjne zdjęcia otrzymujesz natychmiast po ich wykonaniu

Uczestnicy Twojego wesela, party czy imprezy firmowej nie muszą czekać na ich przesłanie, otrzymują do rąk własnych gotową pamiątkę.
Nie potrzebujesz kabli, drukarek, dostępu do prądu. Zdjęcia są bardzo trwałe i wodoodporne
FUJI Square SQ10/SQ20: możesz cieszyć się tradycyjnym wyglądem zdjęcia a także korzystać z możliwości profesjonalnego cyfrowego aparatu i możliwości zapisu zdjęć na dysku. 
 Kilka kreatywnych sposobów na wykorzystanie aparatu INSTAX znajdziesz w artykule: https://atelierslubne.pl/czy-w...
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny :)

tel:  730-050-747

wypozyczalniainstax@gmail.com

 

Zapraszam do wypożyczenia!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Tęgoborze, Usługi, Atrakcje dla dzieci

Powrót