Wyślij zapytanie
660... telefon
Wyświetleń: 1099


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

MagicArt.pl - Iluzjonista Adam Duryło - Fotobudka

Moja przygoda z iluzją rozpoczęła się po obejrzeniu w TV  występu iluzjonisty. Miałem wtedy 9 lat. Zafascynowany tą sztuką, zacząłem pokazywać pierwsze magiczne triki moim znajomym.

 Marzyłem, aby prezentować  sztukę iluzji przed większą publicznością.
Dziś mogę powiedzieć, że moje marzenia z dzieciństwa spełniają się.

Prezentuję iluzję przed szeroką publicznością. Odkąd zostałem przyjęty do Krajowego Klubu Iluzjonistów moja wiedza oraz umiejętności związane ze sztuką iluzji znacznie zyskały na jakości.


I tak pasja przerodziła się w zawód.

Jestem zapraszany do udziału w różnych przedsięwzięciach, programach, typu: "Rejs z Czarodziejem" organizowany kilkukrotnie przez Żeglugę Ostródzko- Elbląską , czy program Mam Talent TVN. a także do uatrakcyjniania eventów, konferencji, wesel, bali, i wszelkich imprez okolicznościowych. Pokazy prowadzę w sposób interaktywny, angażując osoby z publiczności, które asystując mi doświadczają magii z bliska. Moje show przepełnione jest humorem i dobrą zabawą, wszakże moją dewizą jest wywołanie radości wśród mojej publiczności. Jeśli pragniesz uczynić swoją imprezę nietuzinkową, magiczną, przepełnioną poczuciem humoru, zaproś mnie.

Zapraszmy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Olsztyn, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Foto budka na komunie, Animacje dla Dzieci na komunię, Animator na chrzciny i komunie Gdańsk, Animator na chrzciny i komunie Olsztyn, Nietypowe atrakcje dla dzieci na chrzciny i komunie

Powrót