Wyślij zapytanie
796... telefon

Jack Events - Wesela, Urodziny, Komunie. Dmuchańce, Zjeżdżalnie, Zamki

Kraków, Małopolskie,

W pobliżu: Andrychów, Bochnia, Myślenice , Skawina, Tarnów, Wieliczka, Kęty, Olkusz, Chrzanów, Trzebnica, Brzesko, Dobczyce

796... telefon
Wyświetleń: 1223


Średnia ocena: 5 z 2 głosów

Zobacz opinie

Jack Events

Specjalizujemy się w kompleksowej produkcji imprez różnego rodzaju (eventy, festiwale, pikniki, festyny). Organizacja i obsługa imprez okolicznościowych, rocznicowych lub jubileuszowych to duża odpowiedzialność. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik i nikt nie może nawalić. Każda impreza ma wyznaczoną datę i nie można jej przełożyć. Naszą specjalnością jest organizacja Pikników dla pracowników lub kontrahentów firmy. Imprezy typy specjal event to niepowtarzalne wydarzenia, mające najczęściej na celu wywołanie zaskoczenia wśród widzów lub uczestników. Organizacja eventów to ciągłe wyzwanie i poszukiwanie nowych pomysłów, niestandardowych form przekazu i komunikacji oraz najnowocześniejszych rozwiązań technicznych. Nasze hasło: „Od pomysłu do realizacji” pozwala na osiągnięcie zakładanych celów całej akcji.

Specjalizujemy się w imprezach dla dzieci, młodzieży ale tak że dorosłych. Posiadamy zaplecze techniczne - namioty, gastronomię, sceny, oświetlenie. Mamy sporo dmuchańcy w tym zjeżdżalnie, place zabaw, zamki dmuchane, eurobungee, byka rodeo.

Zapraszamy do kontaktu !

Lokalizacja

Wasze opinie

K Katarzyna 2020-02-17 09:27:01

Ocena: 5

Polecam serdecznie.

J Jagoda 2020-02-17 09:26:40

Ocena: 5

Bardzo dobra firma, polecam !

Tagi: Kraków, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Dmuchane place zabaw

Powrót