Wyślij zapytanie
796... telefon

Animator na Wesele, Chrzciny, Komunie. Organizacja Urodzin

Krośnieńska 2U/4, Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Łańcut, Lesko, Mielec, Nowa Dęba, Pilzno, Przemyśl, Przeworsk, Ustrzyki Dolne, Tarnobrzeg, Ropczyce, Stalowa Wola

796... telefon
Wyświetleń: 1129


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Animator na Wesele, Chrzciny, Komunie. Organizacja Urodzin

Jedną z naszych specjalizacji są imprezy firmowe. Zajmujemy się organizacją festynów, pikników firmowych i pikników rodzinnych. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami na Podkarpaciu, możemy zaoferować kompleksową obsługę oraz wynajem atrakcji w Rzeszowie i na terenie całego województwa. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Nie mamy gotowych ofert, zawsze dostosowujemy się do oczekiwań, potrzeb i możliwości budżetowych Klienta.

Mieliśmy okazję organizować niejedną imprezę firmową, także od zaplecza technicznego. Od podstaw zajmujemy się zorganizowaniem oświetlenia, nagłośnienia, atrakcji, wodzirejów, konferansjerów i przede wszystkim- stanowisk dla tych najmłodszych. Jednakowo traktujemy eventy dla kilkunastu, kilkudziesięciu lub kilkuset osób.

Dodatkowo organizujemy animacje, warsztaty i szkolenia w szkołach, przedszkolach i firmach. Zajmujemy się także animacją podczas wesel, urodzin, chrzcin czy komunii. W naszym zespole mamy także najlepszych Wodzirejów zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych!

Zapraszamy do kontaktów!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Animacje dla Dzieci na komunię

Powrót