Wyślij zapytanie
739... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Anima-ma

Witam, dzień dobry, cześć :)
Nazywam się Asia i jestem animatorką czasu wolnego dla dzieci. Działam w branży od 2015 roku.

Organizujesz przyjęcie okolicznościowe z udziałem dzieci? Anima-ma nadchodzi z pomocą. Urodzinki, komunie, wesela oraz każda inna impreza okolicznościowa, a także wszelkie bale, festyny, imprezy firmowe, szkolne itd.

Gry i zabawy dostosowane do ilości i wieku dzieciaczków, tańce integracyjne, zabawy z chustą Klanza oraz liną, skoki w workach, mini szczudła, klocki bamp, mini disco.

Malowanie buzi, modelowanie balonów, bańki XXL, zamykanie w bańce, brokatowe tatuaże, kolorowe warkoczyki oraz piniata robiona na życzenie klietna.

Posiadamy pełne nagłośnienie, mikrofony, wytwornice dymu i baniek.

Także posiadamy FOTO-BUDKĘ coraz bardziej popularną na eventach.

M&S Group to połączenie DJ i Konferansjerki dzięki czemu każdy może się skupić na swoim zadaniu na jak najwyższym poziomie.
Zajmujemy się muzyczno-rozrywkową oprawą wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, a w szczególności uroczystości weselnych. Na życzenie prowadzimy zabawy oraz tańce integracyjne. Cały czas się rozwijamy i animacje zarówno dla dorosłych jak i dzieci nie są nam obce. Pragniemy aby każda uroczystość przez Nas prowadzona była niezapomniana, wyjątkowa i oryginalna, dlatego jesteśmy otwarci na sugestie i spełniamy indywidualne wymagania Klienta.
Muzyka oraz praca z ludźmi jest Naszą pasją i źródłem olbrzymiej satysfakcji. Co Nas cechuje? otwartość, komunikatywność, takt i wysoka kultura osobista oraz poczucie humoru. Z Nami każda impreza będzie jedyna w swoim rodzaju, niezapomniana i mile wspominana,

Serdecznie zapraszamy do współpracy! :)

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Siemianowice Śląskie, Usługi, Atrakcje dla dzieci, Foto budka na komunie, Animator na chrzciny lub komunie Katowice, Nietypowe atrakcje dla dzieci na chrzciny i komunie

Powrót