Wyślij zapytanie
886... telefon

Valenti - Fotografia Profesjonalna

Warszawa , Mazowieckie,

W pobliżu: Marki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Piaseczno, Płock, Płońsk , Radom, Siedlce, Sochaczew , Sokołów Podlaski, Wyszków, Przasnysz, Ciechanów, Kozienice, Warka

886... telefon
Wyświetleń: 244


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Valenti - Fotografia Profesjonalna

Cześć, nazywam się Walentyna
Moją pasją od zawsze było portretowanie otaczającego mnie świata. Ukończyłam szkołę artystyczną, malowałam obrazy, kształtując swoją wrażliwość twórczą i przywiązanie do detali. Z czasem pędzel i płótno zastąpiła migawka aparatu. Fotografia pochłonęła mnie bez reszty. Aparat i ja staliśmy się nierozłączni, zawsze miałam go przy sobie, gotowa na uwiecznienie wartych tego momentów czy emocji. By udoskonalać warsztat i poznawać nowinki technologiczne brałam również udział w kursach i warsztatach fotograficznych.

Jestem jedną z tych szczęśliwych osób, dla których pasja stała się sposobem na życie. Zrealizowałam już setki sesji zdjęciowych, a każda była dla mnie wyjątkowa i przyniosła mnóstwo satysfakcji. Ich efekty możecie zobaczyć w moim portfolio. Wyspecjalizowałam się w fotografii portretowej - zawsze fascynowało mnie fotografowanie ludzi, kontakt z nimi, energia jaką nawzajem się wymieniamy. Każdy człowiek ma do opowiedzenia jakąś historię – jej fragmenty staram się uwieczniać na tworzonych przeze mnie portretach. Większość moich realizacji to sesje prywatne, w tym okolicznościowe: chrzty, komunie, śluby, uroczystości rodzinne, a także sesje ciążowe, rodzinne oraz dziecięce.

W moich sesjach stawiam na naturalność. Każda jest jedyna w swoim rodzaju, każda posiada swój unikalny klimat, do każdej podchodzę indywidualnie szukając inspiracji w fotografowanych ludziach. Podczas spotkań, gdy ustalamy wszystkie szczegóły, chcę jak najlepiej poznać osoby, które mają stanąć przed moim obiektywem. Wszystko po to aby, podczas zdjęć stworzyć taki klimat, by fotografowane osoby czuły się jak najbardziej swobodnie i naturalnie. Piękno jest w każdym z nas, a moim zadaniem jest jego wydobycie i uwiecznienie w kadrze aparatu. Nagrodą za czas poświęcony na przygotowanie i realizację każdej sesji jest niezmiennie uśmiech i podziw w oczach zadowolonego klienta, który dostaje niezwykłą pamiątkę dla siebie i swoich bliskich.

Na specjalne życzenie mogę zrealizować także sesje stylizowane - fotografię artystyczną. Wymaga ona nie tylko świetnej znajomości techniki, ale przede wszystkim kreatywności i dużego poczucia estetyki. Często nadaję tego typu zdjęciom wyjątkowego charakteru, poprzez wykorzystanie rekwizytów. Dzięki temu mogę stworzyć wspaniałe fotografie pokazujące osoby, wydarzenia czy przedmioty w sposób inny niż dotychczas, ale wciąż z zachowaniem cechującego ich charakteru.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa , Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf na chrzciny lub komunie Warszawa

Powrót