Wyślij zapytanie
608... telefon

Tomasz Michalak Fotografia

Drzymały, Kluczbork, Opolskie,

W pobliżu: Gogolin, Namysłów, Opole, Brzeg, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Prudnik, Głogówek

608... telefon
Wyświetleń: 727


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Tomasz Michalak Fotografia

Fotografia to moja pasja i zawód, który wykonuję od 14 lat. Zrealizowałem mnóstwo projektów reportażowych, portretowych, dokumentalnych i reklamowych dla wielu firm i osób prywatnych.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie zawsze trafiając w gust i preferencje klientów, a ponieważ jestem bardzo komunikatywną osobą, sprawiam, że ludzie chętnie pozują do moich zdjęć z uśmiechem na twarzy.

Szukam wrażliwości w człowieku, jego uśmiechu, błysku szczęścia w oku i prawdziwych emocji przedstawionych w niebanalny sposób a moje zdjęcia są tego najlepszym dowodem.

Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy z pasją i pomysłowością – pozwalają tworzyć mi fotografię nieszablonową i jeśli pragniecie profesjonalnych, niebanalnych zdjęć wykonanych z pełnym zaangażowaniem trafiliście na właściwy adres.

Gwarantuję, że jak wszyscy moi dotychczasowi klienci będą Państwo zadowoleni zarówno ze współpracy ze mną jak też z efektu końcowego. Jako fotograf ślubny sprawię, że Wasze wspomnienia z tego wyjątkowego święta pozostaną zawsze żywe w moich „obrazach”.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kluczbork, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki

Powrót