Wyślij zapytanie
601... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 1465


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Studio Fotograficzne Agfa Filmix Biłgoraj

Rozpoczęliśmy działalność w 1991 r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku foto – video do dnia dzisiejszego. Specjalizujemy się w fotografii reportażowej oraz studyjnej, jak również w produkcji filmów reklamowych i okolicznościowych typu chrzciny i komunie. Nasi stali Klienci cenią w szczerości jakość naszych usług i niewysoką cenę. Prowadzimy firmę w Biłgoraju na Placu Wolności 10.

OFERTA FOTO

Proponujemy Państwu niebanalne i często jedyne w swoim rodzaju zdjęcia. Każde zdjęcie jest starannie selekcjonowane i obrabiane w programach graficznych. Nie otrzymujecie Państwo "masówki" tylko zdjęcia z duszą. Istnieje wiele możliwości obróbki, wszystko uzgodnimy i dopasujemy do Państwa życzeń, tak aby zdjęcia były dla Was wyjątkowe. Oferujemy fotografie w różnych stylach: czarno-białe, kolorowe, sepia, z ramkami lub bez, fotomontaże i fotoksiążki. Zdjęcia wykonujemy profesjonalnymi aparatami firmy NIKON. Dysponujemy wieloma "jasnymi" obiektywami z górnej półki aby Państwa zdjęcia były wyjątkowe i wyraźne. Jakość i Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze.

OFERTA VIDEO

Wesela, komunie, chrzty, studniówki itp. Filmy reklamowe, profesjonalny montaż, kopiowanie i archiwizacja nagrań HDD i DVD - UTRWAL NIEZAPOMNIANE CHWILE. Zgodnie z Państwa życzeniem dobieramy charakter i klimat, tak abyśmy razem mogli stworzyć niezapomniany film. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, gdyż naszym celem jest Wasze zadowolenie. Posiadamy pozwolenie Kurii Metropolitarnej w Lublinie na wykonywanie zdjęć i filmowanie podczas celebracji liturgicznych. Dysponujemy licencjonowanym oprogramowaniem. Filmujemy kamerami lub aparatami SONY. Dysponujemy również dronami aby Państwa film i zdjęcia były jeszcze ciekawsze.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

K Kamil 2021-01-25 10:53:29

Ocena: 5

Zdjęcia wyszły idealnie bardzo polecam

Tagi: Biłgoraj, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Fotograf na chrzciny lub komunie Bydgoszcz, Kamerzysta na chrzciny lub komunie Bydgoszcz

Powrót