Wyślij zapytanie
506... telefon
Wyświetleń: 1604


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Sandra Kalinowska Fotografia

Jestem mamą. Mój synek i fotografia to w zasadzie 90% moich myśli i działań. Uwielbiam tenis (wcześniej sama sporo grałam). Stąd wielką moją pasją jest fotografia sportowa. Poza tym Włochy i wszystko co włoskie … bella Italia. A jakie plenery fotograficzne tam można zrobić ! Także… zdjęcia, tenis, podróże do Włoch ale i te po Mazowszu uwielbiam. (Mieszkam póki co w Warszawie).

Z wykształcenia jestem psychologiem sportu i dalej kontynuuje pracę z zawodnikami jako psycholog. Łączę te dwie dziedziny sport i fotografię. Pomagam zawodnikom szukać ich optymalnych warunków startowych aby byli jak najlepiej mentalnie przygotowani do meczu. Uwielbiam też fotografować sport głównie tenis.

Kończyłam kursy organizowane przez wykładowce Warszawskiej Szkoły Fotograficznej. Dalej szkolę się szukam inspiracji fotograficznych.

Jakie zdjęcia robię? Sesje rodzinne, wizerunkowe i biznesowe, sportowe. Fotografuję także wnętrza i produkty np. sesje dla gabinetów, kawiarni itp. Uwielbiam kadry miejsko kawiarniane złapane jakby przypadkiem. Więc jeśli jesteś blogerką i potrzebujesz zdjęć na swoją stronę zapraszam serdecznie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Warszawa , Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf na chrzciny lub komunie Bydgoszcz, Fotograf na chrzciny lub komunie Warszawa

Powrót