Wyślij zapytanie
787... telefon

Picture Pro Michał Czekański

Rzeszów, Podkarpackie,

W pobliżu: Dębica, Jarosław, Kolbuszowa, Krosno, Krosno, Łańcut, Mielec, Przeworsk, Sanok, Tarnów, Iwonicz-Zdrój, Rymanów-Zdrój

787... telefon
Wyświetleń: 724


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Picture Pro Michał Czekański

Cześć, jestem Michał,

Prywatnie jestem mężem wspaniałej Żony oraz ojcem dwóch cudownych Córeczek. Interesuje się technologią, lubię góry, jazdę na rowerze, podróże. Z zawodu jestem fotografem i specjalizuje się w fotografii ślubnej. Moją inspiracją są ludzie, emocje, światło, miejsca i wszystko co nas otacza, lecz zawsze najbardziej liczy się człowiek. Uwielbiam fotografować szczęście, radość, kocham emocje i naturalność. Nie lubię sztuczności i pozowania.

To dzięki ludziom jak Wy mam okazję poznawać wspaniałe historie i ich bohaterów. To dla Was zapisuję wspomnienia za pomocą zdjęć, które przetrwają czas i będą wspominane przez pokolenia.

Mój styl pracy to reportaż. Podczas ślubu lubię być niewidoczny i bacznie obserwować i fotografować tak, żeby Wasz dzień pokazać w całkowicie unikatowy i ciekawy sposób. Wierzę, że tylko naturalne i spontaniczne zdjęcia, będą zawsze aktualne i do których powrót będzie przyprawiał o szybsze bicie serca. Jeśli myślicie podobnie, to jesteśmy na dobrej drodze do fantastycznej współpracy! Fotografuję głównie w Polsce, ale z największą przyjemnością pojadę na Wasz ślub nawet na koniec świata.

Zapraszamy do kontaktu! 

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Fotograf Śląsk, Fotograf na chrzciny lub komunie Rzeszów, Kamerzysta na chrzciny lub komunie Rzeszów

Powrót