Wyślij zapytanie
+50... telefon

Monika Franczyk Fotografia Rodzinna

ul. Hoża 32, Wrocław, Dolnośląskie,

W pobliżu: Bielany Wrocławskie, Kąty Wrocławskie, Oława, Sobótka, Środa Śląska, Trzebnica, Oborniki Śląskie, Wołów, Brzeg Dolny, Jelcz-Laskowice

+50... telefon
Wyświetleń: 113


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Monika Franczyk Fotografia Rodzinna - najlepszy fotograf na chrzciny, komunie


Fotografia rodzinna, Chrzest św., I Komunia św.

Szczególnie bliska jest mi fotografia rodzinna, jak najmniej ustawiana, naturalna i pełna emocji. Uwielbiam fotografować dzieci, chociaż jest to czasem nie lada wyzwaniem. Sama mam czwórkę i z doświadczenia wiem, że nie zawsze są one chętne do pozowania, dlatego staram się podążać za ich spontanicznością i bezkompromisowością. I powiem Wam, że do takich nieustawianych zdjęć wraca się najchętniej po latach, bo to one przywołują zabawne sytuacje i chwile pełne wzruszeń. 

Uwielbiam też reportaż i z ogromną przyjemnością uwiecznię Wasze wyjątkowe chwile. 

Rodzinne zdjęcia są pamiątką na całe życie, a nabierają dodatkowo wyjątkowości, gdy zapisują momenty z ważnych rodzinnych wydarzeń, gdzie podczas spotkania w gronie rodziny i przyjaciół możemy się odciąć od rzeczywistości i poddać atmosferze ciepła, gwarom rozmów i szczerego śmiechu. Uroczystości to też świetna okazja do zebrania rodziny w jednym miejscu. Odbyłam kurs liturgiczny i posiadam legitymację, która upoważnia mnie do fotografowania uroczystości liturgicznych. 

Zapraszam do kontaktu

Monika

503 090 063   


I Komunia św.

I Komunia święta to przepiękna uroczystość szczególnie ważna dla Twojego dziecka, to przeżycie religijne oraz ogromny krok ku dorosłości. To także wyjątkowe święto dla całej rodziny.

Moja oferta komunijna obejmuje 3 rodzaje sesji. Który będzie odpowiedni dla Ciebie?

REPORTAŻ GRUPOWY - Obejmuje dokumentację fotograficzną wszystkich dzieci podczas całej uroczystości z najważniejszymi momentami. Na koniec wykonuję zdjęcie grupowe a podczas "białego tygodnia" dodatkowo ujęcie portretowe na tle ołtarza lub pod kościołem. Każdy rodzic otrzymuje dostęp do zdjęć w dedykowanej galerii oraz mini album z wybranymi zdjęciami.

Reportaż grupowy wyceniam osobno - zachęcam do kontaktu osoby odpowiedzialne za organizację uroczystości i ustalenie szczegółów.

REPORTAŻ INDYWIDUALNY - Obejmuje dokumentację fotograficzną całej uroczystości w kościele z najważniejszymi momentami. Po zakończonej Mszy św. wykonuję zdjęcia rodzinne na tle ołtarza lub przed kościołem. Jeżeli chcecie mieć również pamiątkę z przygotowań przed uroczystością oraz z świętowania w gronie rodzinnym po Mszy św., to z przyjemnością wykonam taki reportaż.

SESJA W PLENERZE - najchętniej rodzice umawiają się na takie sesje podczas trwania "białego tygodnia", ale nie tylko. Możemy wykonać kilka ujęć w okolicy kościoła albo wybrać się do parku lub na łąkę. Obowiązkowo wykonujemy kilka "poważnych" portretów, ale namawiam Was także na wspólne rodzinne radosne kadry. Będziecie do nich na pewno wracać z uśmiechem.

Chrzest św.

Fotografie z chrztu świętego to jedna z najważniejszych pamiątek rodzinnych. Zdjęcia podczas uroczystości w kościele wykonuję w formie reportażu. Wszystkie obrzędy (np. błogosławieństwo rodziców
i chrzestnych, namaszczenie krzyżmem świętym, polanie główki święconą wodą) odbywają się dosyć szybko, kościoły są przeważnie ciemne, co stwarza trudne warunki fotograficzne. Aby zdjęcia spełniały Wasze oczekiwania, potrzebny jest fachowiec, czyli po prostu profesjonalny fotograf na chrzest. A jeśli podoba się Wam mój naturalny reportażowy styl, to zapraszam do kontaktu i umówienia terminu sesji.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Wrocław, Usługi, Usługi fotograficzne, Sesja w plenerze, Fotograf na chrzciny lub komunie Wrocław

Powrót