Wyślij zapytanie
603... telefon


Średnia ocena: 5 z 4 głosów

Zobacz opinie

Karolina Krupa Fotografia

Cześć, mam na imię Karolina. Jeśli trafiliście na moją stronę to znaczy, że szukacie fotografa dla swojej rodziny. Miło mi więc Was gościć na mojej stronie.

Fotografuję od ponad 20 lat. Początkowo były to zabawy z aparatem analogowym, domowe wywoływanie klisz i udziały w konkursach fotograficznych. Później nadszedł czas na fotograficzne relacje z wypraw, zarówna tych bliskich jak i dalszych. Jednak odkąd zostałam mamą, głównym celem mojej pasji fotograficznej stali się moi synowie i chęć ukazania na zdjęciach ich indywidualności,  charakteru, dorastania, dziecięcej ciekawości i niewinności. Właśnie tych cech szukam w trakcie sesji z Wami.

Moi mali chłopcy nauczyli mnie patrzeć na świat z niższej perspektywy. Codziennie testują moją cierpliwość a ja staram się ukierunkowywać ich energię na właściwe tory i pomagać im osiągnąć wyznaczony cel. Te umiejętności wykorzystuję podczas pracy z Wami i małymi modelami. Moje wykształcenie pedagogiczne i wieloletnia praca z dziećmi pomaga wytworzyć pozytywną atmosferę podczas sesji, efektem której są niebanalne ujęcia.

Prywatnie jestem jak każda z Was: czasem wesoła, czasem zadumana, czasem zalatana,  czasem rozleniwiona. Staram się spełniać swoje marzenia i pamiętać, że każdy dzień ulatuje bezpowrotnie.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

A Agata 2021-04-27 19:19:05

Ocena: 5

Cudowne zdjęcia, super kontakt i atmosfera na sesji. Niezapomniana pamiątka. Dziekujemy

M Marta 2021-04-27 18:55:40

Ocena: 5

Wspaniały fotograf wykonujący zdjęcia z pasją i w cudownej atmosferze.

M Marta 2021-04-27 18:55:36

Ocena: 5

Wspaniały fotograf wykonujący zdjęcia z pasją i w cudownej atmosferze.

M Magda 2021-04-27 18:41:58

Ocena: 5

Piękne ujęcia i wspaniała współpraca. Polecam

Tagi: Wrocław, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Fotograf Śląsk, Fotograf na chrzciny lub komunie Wrocław

Powrót