Wyślij zapytanie
517... telefon
Wyświetleń: 266


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

KAESfoto

2 Przyjaciół - fotografów. Działamy głównie na terenie Stalowej Woli ale zawsze chętnie odwiedzamy inne rejony Polski i świata:)

Fotografia dziecięca, mimo że przez wielu uważana za najtrudniejsza, daje dużo radości i satysfakcji. Radość bo każdy maluch jest wyjątkowy, uroczy, naturalny. Satysfakcja bo temat trudny, model delikatny, a zachwyt rodziców – bezcenny.

Fotografowanie niemowlęcia to zawsze ogrom przygotowań. Maluszek i rodzice muszą czuć się komfortowo. Dlatego przykładamy uwagę do szczegółów. Fotografujemy przede wszystkim w domach, w naturalnym środowisku tak by maluszek czuł się dobrze, a rodzice mieli pewność, że jest bezpieczny.

Praca z nieco starszym brzdącem to zawsze przygoda. Cieszymy się razem z nimi z prostych chwil takich jak bieganie po kałuży w ciepłym letnim deszczu, popołudniowa drzemka z kotkiem i to zdziwienie po skosztowaniu cytryny a także uśmiech i niedowierzanie jak wspaniale smakują lody waniliowe. Staramy się aby nasi modele czuli się swobodnie i wyjątkowo. Dzieci są szczere, otwarte, nie kryją swoich emocji, nie wstydzą się obiektywu, co sprawia, że zdjęcia stają się wyjątkową pamiątką z dzieciństwa. Fotografujemy w domach, w wybranych sceneriach przez rodziców, na spacerach – jesteśmy otwarci na pomysły.

Wyobraź sobie, album pełen żywych, wysokiej jakości obrazów, które w prosty sposób oddają niewinność młodości. To przywilej, móc oglądać każdego dnia te ulotne i łatwe do zapomnienia chwile, z którymi w przyszłości możesz podzielić sie z dorosłymi już dziećmi a później z własnymi wnukami. Jak każde dziecko tak i Twoje sprawiają że chcesz sie śmiać i płakać, lecz czas biegnie nieubłagalnie a dzieci rosną bardzo szybko. Zapamiętaj je w najtrwalszy i najcenniejszy sposób - na fotografiach.


Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Stalowa Wola, Usługi, Usługi fotograficzne

Powrót