Wyślij zapytanie
604... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotograf Tomek i Videofilmowanie - najlepszy fotograf i kamerzysta na chrzciny, komunie


Firma „Foto-Video-Team.pl” to zespół ludzi dla których fotografia i videofilmowanie jest pasją. Cechuje nas terminowość i punktualność, solidne i profesjonalne traktowanie każdego zlecenia, indywidualne podejście do każdego Klienta, rzetelność i zaangażowanie.

Fotograf z Zakopanego zna doskonale miejsca na wykonanie ślubnych sesji fotograficznych w Zakopanem i okolicy tak aby pozostały wspaniałą pamiątką z wykonanych zdjęć ślubnych w Zakopanym, Nowym Targu, Rabce czy innych miejscowościach. Fotograf ślubny z Zakopanego jak i fotograf z Nowego Targu ustalają indywidualnie wykonanie reportażu ślubnego jak i sesji plenerowej może to być Zakopane, Nowy Targ, Rabka czy inne okolice w zależności od gustu. Videofilmowanie wykonujemy w Zakopanem, Nowym Targu i innych miejscowościach. Videofilmowanie może wykonywać jeden lub dwóch kamerzystów.

Najczęściej zlecenia wykonujemy kompleksowo jako fotograf i kamerzysta, a teren to: Zakopane, Nowy Targ, Jabłonka, Rabka ale również dojeżdżamy w dalsze miejsca aby wykonać zdjęcia i film z wesela.

Nasze usługi fotografii i videofilmowania wykonujemy nie tylko na weselach lecz i obsługujemy eventy, sympozja, spotkania firmowe, chrzty, komunie itp.

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zakopane, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotograf na chrzciny lub komunie Kielce, Kamerzysta na chrzciny lub komunie Kielce, Fotograf na chrzciny lub komunie Kraków, Kamerzysta na chrzciny lub komunie Kraków

Powrót