Wyślij zapytanie
602... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Fotobuda z Wooda

PIĘKNA DREWNIANA FOTOBUDA

Mamy do zaoferowania wynajem jedynej w Polsce – własnoręcznie wykonanej fotobudki z drewna dębowego.

Nie jest to kolejna fotobudka na rynku, wyglądem przypominającą kolejną obklejoną „lodówkę” czy migotliwe foto-lustro, które może mieć każdy.

Nasza niebanalna Fotobuda z wooda wykonana jest w 100% przez nas – każdy element obudowy oraz nóg został wykonany własnoręcznie i na podstawie naszego projektu.

Dzięki temu ile serca i pracy w nią włożyliśmy wiemy, że jest jedyna i niepowtarzalna.

Jedyna i niepowtarzalna, nietuzinkowa i elegancka, własnoręcznie wykonana fotobuda z WOODA!

Chwyć nasze gadżety, wciśnij star i zacznij zabawę! :)

DRUGIEJ TAKIEJ NIE ZNAJDZIECIE

Ale, jeśli wam się uda – dajcie nam proszę znać – nasza fotubuda jest zastrzeżona i kopiowanie jej wyglądu jest nielegalne.

Fotobuda z Wooda łączy w swoim wyglądzie nowoczesność i styl retro.
Swoim charakterem idealnie sprawdzi się na eventach, imprezach firmowych, studniówkach, weselach w stylu: rustykalnym, klasycznym i nowoczesnym.

INFORMACJE

Nasza fotobudka sprawi, że Państwa przyjęcie czy wydarzenie będzie uwiecznione na błyskawicznie drukowanych zdjęciach – których grafikę możemy dowolnie spersonalizować.

Aby zdjęcia wyszły wspaniale, poza dobrym oświetleniem, wysokiej jakości sprzętem fotograficznym oraz drukującym – musi być tło. W naszej ofercie znajdziecie kilka wzorów   Dodatkowo – nasza fotobudka się obraca! Dlatego na specjalne zamówienie, możemy ustawić dwa tła i obracać fotobudę, na to które będzie dla was lepsze.

Poza fotobudką – mamy też własnoręcznie wykonane -> LITERY LOVE klasyczne, rustykalne i nasza nowość -> kwiatowe – naprawdę piękne i jeszcze nikt takich nie ma – czekamy na wysyp kopii na rynku.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Rzeszów, Usługi, Usługi fotograficzne, Foto budka na komunie, Nietypowe atrakcje dla dzieci na chrzciny i komunie

Powrót