Wyślij zapytanie
798... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Foto Molly Fotografia ślubna i okolicznościowa

Fotografia jest dla mnie sztuką postrzegania, w której istotne jest to, co widzę i to, co potrafię z tym zrobić. Moje fotografowanie jest intuicyjne i naturalne, gdzie chodzi o głębię uczuć i wrażeń, o światło i kompozycję. Fotografuję w różnych stylach i najczęściej w plenerze, który daje nieograniczone możliwości. Jestem podróżującym fotografem, znającym języki, a moje artystyczne wykształcenie wnosi sporo estetyki i oryginalności.

Pracuję profesjonalnie, rzetelnie i dyskretnie. Specjalizuje się w artystycznej fotografii ślubnej, rodzinnej i ciążowej. Wykonuję również zlecenia reklamowe i biznesowe dla firm. Pracuje na terenie całej Polski i Europy. Posiadam zezwolenie na fotografowanie w obiektach sakralnych. Od momentu ustalenia terminu jestem do dyspozycji pod telefonem, służę wsparciem i radą. Serdecznie zapraszam na niezobowiązujące spotkanie przy kawie, na którym dokładniej przedstawię swoją ofertę oraz poznam Państwa oczekiwania.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Kielce, Usługi, Usługi fotograficzne, Fotoksiążki, Sesja w plenerze, Fotograf na chrzciny lub komunie Kielce, Kamerzysta na chrzciny lub komunie Kielce

Powrót