Wyślij zapytanie
696... telefon

Studio DICARTE - Eleganckie Zaproszenia na każdą okazję

Zalesie Górne, Mazowieckie,

W pobliżu: Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdańsk, Kielce, Kraków, Łódź, Lublin, Opole, Poznań, Radom, Warszawa , Zakopane, Zamość, Świnoujście

696... telefon
Wyświetleń: 2048


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Studio DICARTE - Eleganckie Zaproszenia na każdą okazję

Jesteśmy małą, polską firmą, a naszym celem jest ciągłe doskonalenie się.

Studio DICARTE to marka, która powstała kilkanaście lat temu, z potrzeby i z myślą o tych wszystkich, którzy poszukują niepowtarzalnej, w pełni spersonalizowanej papeterii okolicznościowej.

Największą wartością naszych produktów jest wysoka jakość druku i papierów, staranne wykonanie oraz metka Made with love in Poland.

Do tworzenia naszej papeterii wykorzystujemy wyłącznie papiery posiadające certyfikaty FSC.

Współpracujemy z utalentowanymi projektantami z całego świata.

Z dumą oferujemy inspirowane głównie naturą, oryginalne wzornictwo papeterii oraz niespotykanie dużą ilość gotowych wzorów.

W galerii naszego sklepu znajdziecie zaproszenia na każdą okazję. Jeśli jednak wśród gotowych wzorów nie udało Wam się znaleźć swoich wymarzonych zaproszeń i dodatków, nie martwcie się, możemy je dla Was zaprojektować i wykonać. Napiszcie do nas: info@sutiodicarte.eu. Opiszcie Wasze oczekiwania, inspiracje, wszystko, co pozwoli nam zapoznać się z estetyką i klimatem Waszej uroczystości. W odpowiedzi prześlemy Wam informacje o procesie i kosztach projektu indywidualnego.

Decydując się na naszą papeterię, masz ogromne możliwości dostosowywania projektu do swoich potrzeb, prosty i łatwy proces zamawiania oraz dostęp do projektanta Studio DICARTE, z którym będziesz współpracować przy tworzeniu projektu od początku do końca.

Serdecznie zapraszamy do naszego świata papeterii!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Zalesie Górne, Usługi, Upominki i dekoracje, Zaproszenia

Powrót