Wyślij zapytanie
533... telefon

Hygge Events - kompleksowa obsługa przyjęć

Dąbrowa Górnicza , Śląskie,

W pobliżu: Będzin, Gliwice, Katowice, Rybnik, Sosnowiec, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Mysłowice, Jaworzno, Siemianowice Śląskie

533... telefon
Wyświetleń: 669


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Hygge Events - kompleksowa obsługa przyjęć

Hygge Events to miejsce stworzone z pasji do sprawiania innym przyjemności i pozostawiania na twarzach tylko szerokich i szczerych uśmiechów. To miejsce, które powstało z miłości do organizacji, aranżacji i tworzenia niespodzianek. Jako miłośnicy duńskiej sztuki szczęścia Hygge marzymy, byście poczuli ten stan pełen odprężenia, wdzięczności i satysfakcji, w którym my się rozkochaliśmy. 

Hygge Events to przestrzeń, w której możesz wyrazić siebie i to, czego pragniesz. Usiąść z ulubionym kubkiem kawy i urzeczywistnić najgłębiej skrywane marzenia. I wreszcie to miejsce, w którym z ogromną pasją i jeszcze większym sercem tworzymy dla Was przyjęcia godne zapamiętania.

Chrzciny

Chrzest Święty – to z pewnością jedyny w swoim rodzaju dzień. Wiemy, że jako Rodzice pragniecie, by wszystko zostało idealnie zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Mimo ogromnych chęci przy malutkim dziecku nie jest to proste zadanie. Wychodzimy zatem z inicjatywą i oferujemy Wam zorganizowanie przyjęcia z okazji Chrztu Świętego za Was!

W naszej codziennej pracy zajmujemy się organizacją przyjęć z okazji Chrztu Świętego „od A do Z”. Zadbamy o dekorację lokalu, spersonalizowany tort, animacje dla dzieci i opiekę wykwalifikowanego animatora. Co więcej, wykonamy Wam pamiątkową sesję zdjęciową i zaaranżujemy strefę relaksu. To i wiele więcej – wszystko zależne od Waszych upodobań i wymagań.

Komunia

Pierwsza Komunia Święta – wyjątkowy dzień w życiu dziecka i jego rodziców. Wiemy, że dla Wielu z Was jest to moment szczególny, który często wiążę się z dużą organizacją i idącym za tym stresem. Niepotrzebnie! My zajmiemy się kompleksową organizacją, a Wam pozostanie po prostu cieszyć się tą chwilą!

W naszej codziennej pracy zajmujemy się organizacją przyjęć z okazji Pierwszej Komunii Świętej „od A do Z”. Zadbamy o dekorację lokalu, spersonalizowany tort, animacje dla dzieci i opiekę wykwalifikowanego animatora. Co więcej, wykonamy Wam pamiątkową sesję zdjęciową i zaaranżujemy strefę relaksu. To i wiele więcej – wszystko zależne od Waszych upodobań i wymagań.

Zapraszam do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Dąbrowa Górnicza , Usługi, Upominki i dekoracje, Fotograf Śląsk

Powrót