Wyślij zapytanie
512... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Decocards

Deco Cards to spersonalizowane kartki okolicznościowe. Polecamy je na wyjątkowe okazje jak komunia, chrzciny czy ślub. Posiadamy również propozycje na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Oferta obejmuje także kalendarze jedno i trójdzielne w wygodnym, ekonomicznym formacie.

Dla wyjątkowych gości

Coraz chętniej celebrujemy wspólne, szczęśliwe momenty. Jako firma z przyjemnością wspieramy takie wydarzenia, oferując kartki lub dodatki na różne okazje. Z naszą pomocą można w stylowy sposób zaprosić gości na ślub i wesele. Co więcej, oferujemy także specjalne kartoniki, na których można podziękować przybyłym gościom. Dodatki weselne obejmują także etykiety na alkohol oraz winietki, dzięki którym łatwiej odnaleźć swoje miejsce przy stole. Nowością są plany stołów, przydatne zwłaszcza podczas liczniejszych przyjęć weselnych. Wyszczególniono na nich imiennie wszystkich uczestników, przypisanych do konkretnego stołu. Zachęcamy do zapoznania się ze śpiewnikiem weselnym, w którym można znaleźć wiele popularnych piosenek, również ludowych.

Precyzja wykonania

Nasi graficy i projektanci starają się, aby ich praca odpowiadała indywidualnym wymaganiom Klienta. To dlatego polecany asortyment doskonale sprawdza się również podczas urodzin, imienin oraz innych podniosłych okazji. Działalność firmy obejmuje również obrazy canvas, wykonywane na podstawie zdjęcia. Wybraną fotografię można powiększyć w doskonałej rozdzielczości, przenosząc ją na płótno. W ten sposób powstaje niepowtarzalny obraz, który może zawisnąć w dowolnym miejscu mieszkania. Uwadze Klientów polecamy grawerowane skrzynki na wino. Mogą kryć jedną, dwie, a nawet trzy butelki, które dodatkowo zabezpiecza się drewnianymi wiórkami. Rolę uchwytu, ułatwiającego przenoszenie, tworzy solidny sznurek.

Na skrzynkach wykonujemy grawer w postaci wzoru lub napisu o dowolnej treści. Projekt, zgłoszony przez Klienta, wstępnie wizualizujemy, dopiero po akceptacji oddajemy do produkcji.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Przemyśl, Usługi, Upominki i dekoracje, Akcesoria i Dodatki do Chrztu i Komunii

Powrót