Wyślij zapytanie
791... telefon


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

3 zł

Chocolate Hills

Na rynku jest wiele firm, które oferują czekoladki - co nas wyróżnia?

Po pierwsze:  Jesteśmy PRODUCENTEM. Nasza oferta obejmuje wyłącznie czekoladki wytworzone przez nas. Wiele firm oferuje personalizowane czekoladki, ale nikt nie robi tego tak jak my. Jako jedyni w Polsce stosujemy zdobienia czekolady - czekoladą. Tym sposobem potrafimy wyczarować rysunki, napisy, obrazy a nawet zdjęcie z wiernym odwzorowaniem wszystkich detali. A co najważniejsze - robimy to ręcznie. 

Po drugie:  Jak odróżnić czy na powierzchni czekolady znajduje się czekolada, czy barwnik? To proste: sprawdź palcem - jeśli jest to czekolada wyraźnie wyczujesz wypukłość. Dbając o jak najwyższy poziom naszych wyrobów do produkcji używamy wyłącznie wysokogatunkowej, oryginalnej czekolady belgijskiej marki Belcolade. 

Po trzecie: 

Skąd wiadomo, że nasza czekolada jest najwyższej jakości czekoladą? Sprawdź jej skład: najlepsza czekolada zawiera wyłącznie masło kakaowe - nie ma w swoim składzie innych tłuszczy roślinnych. Do jej aromatyzowania używa się prawdziwej wanilii, a nigdy waniliny.

Tak powstają czekoladki reklamowe, promocyjne okolicznościowe i ... pyszne. 

Istnieje możliwość spersonalizowania czekoladki - tzn. stworzenia projektu według Państwa wytycznych (można dodać zdjęcie, swój tekst, grafikę, imię dziecka, datę uroczystości).

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Włoszakowice, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót