Wyślij zapytanie
570... telefon

BB Format - laserowe cięcie i grawerowanie

Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Kutno, Pabianice, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki , Zgierz, Bełchatów, Łowicz, Wieluń

570... telefon
Wyświetleń: 435


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

BB format - laserowe cięcie i grawerowanie

Czym jest grawerowanie laserowe? Grawerowanie laserowe to jedno z najbardziej dokładnych obecnie na rynku technik ozdabiania i znakowania przedmiotów. Grawer można umieścić na np.: nagrodach, szyldach, tabliczkach pamiątkowych, pieczątkach, cennikach i wielu innych przedmiotach. Materiały na których wykonujemy grawer to m.in.: drewno, plexi, szkło, skóra, papier i wiele innych. Sprawiamy, że nawet zwykłe przedmioty stają się wyjątkowe! 

Nasze maszyny? Nasze urządzenie to najwyższej klasy ploter, który gwarantuje trwałość, oryginalność, estetykę oraz elegancję znakowanego przedmiotu. Cięcie laserowe to technika, która umożliwia otrzymanie bardzo precyzyjnych kształtów oraz nacięć. Technika ta daje nam 100% powtarzalność wycinanych elementów. Kolejna zaletą jest precyzja, której nie uda się nam uzyskać przy wycinaniu ręcznym. Ponadto grawerowanie laserowe charakteryzuje czystość obróbki, unikamy w ten sposób czyszczenia grawerowanych elementów. Produkty są gotowe do użycia zaraz po wykonaniu graweru. 

Co można wykonać laserem? Cięcie laserem pozwala na zaprojektowanie oraz przygotowanie niepowtarzalnych i oryginalnych prezentów. Gadżety reklamowe, unikatowe wizytówki, szablony, tabliczki informacyjne, kartki okolicznościowe, szablony, opakowania to tylko nieliczne przykłady możliwości techniki laserowej. 

BB Format i nasze usługi. Jesteśmy łódzką firmą, ale oferujemy współpracę klientom z całej Polski i zagranicy. Nasze usługi wykonujemy we własnym Biurze. Nie korzystamy z pośredników, co oznacza skrócenie czasu realizacji zamówień oraz zaoferowanie Państwu konkurencyjnych cen. Staramy się, aby nasze projekty były niepowtarzalne i w pełni spełniały oczekiwania klientów. W ramach zamówienia klient otrzymuje również projekt graficzny, wykonany przez doświadczonego grafika.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót