Wyślij zapytanie
796... telefon

Anna Schwarz Events - agencja ślubno-eventowa

Siewna 15 lok 101, Łódź, Łódzkie,

W pobliżu: Grodzisk Mazowiecki, Kutno, Opoczno, Piotrków Trybunalski, Sieradz, Skierniewice, Sochaczew , Tomaszów Mazowiecki , Warszawa , Zduńska Wola, Zgierz, Żyrardów, Rawa Mazowiecka, Łowicz

796... telefon
Wyświetleń: 141


Średnia ocena: 0 z 0 głosów

Zobacz opinie

Anna Schwarz Events - agencja ślubno-eventowa

Wyjątkowe przyjęcia rodzinne
Każde wydarzenie ma swoje odmienne potrzeby. Każda para ma inne wyobrażenie o swoim wielkim dniu. Dlatego cały nasz zespół kreuje przyjęcia, które są jedyne w swoim rodzaju i spełniają marzenia Pary Młodej. Uwielbiamy realizować śluby z rozmachem i kochamy urocze rodzinne spotkania w gronie najbliższych. Nie znosimy słów "Nie da się" i robimy wszystko, żeby się dało.

Wasze przyjęcie i ślub możemy zaplanować i zrealizować od początku do końca. Możemy również zorganizować tylko te elementy, w których będzie Wam niezbędna nasza pomoc. Macie pewność, że wszystko razem zagra, bo nad pracą specjalistów czuwa Certyfikowany Wedding Planner.

Spełniamy marzenia o wyjątkowym dniu na terenie miasta Łódź i w województwie łódzkim. Nie straszne są nam wesela w plenerze czy śluby w zimowej aurze. Po prostu kochamy to, co robimy.

Zapraszamy do kontaktu!

Lokalizacja

Wasze opinie

Tagi: Łódź, Usługi, Upominki i dekoracje

Powrót