Wyślij zapytanie
605... telefon

Ziołowa Oranżeria

ul. Opławiec 164, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie,

W pobliżu: Kruszyn, Tryszczyn, Osielsko, Białe Błota, Koronowo, Samociążek, Lisi Ogon

605... telefon
Wyświetleń: 392


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 50

Ziołowa Oranżeria - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościoweZiołowa Oranżeria to miejsce unikalne i niecodzienne, posiadające swój klimat.

Dawniej była to zwykła przestrzeń naszej rodzinnej szklarni. Wypełniona krzakami pomidorów i warzyw. Dziś wśród roślin i ziół dochodzi z niej śmiech i gwar z odbywających się w niej wszelkich uroczystości, spotkań i warsztatów. To miejsce, gdzie nad rzeką Brdą, w towarzystwie dzikiej roślinności znajdziesz spokój, zrelaksujesz się i poznasz wspaniałych ludzi. Zaczniesz przygodę z bogactwem ziół. Ziołowa Oranżeria to miejsce unikalne i niecodzienne, posiadające swój klimat.

Wynajem Ziołowej Oranżerii na imprezy rodzinne

To miejsce najważniejszych rodzinnych uroczystości. Począwszy od chrzcin, urodzin, imienin, Komunii Świętej — kończąc na weselach, a także pożegnaniach bliskich, którzy już odeszli. To idealny punkt spotkań po latach, gdzie często wspominamy czasy dzieciństwa, szkolne lata czy po prostu młodość.

Wynajem Ziołowej Oranżerii Opławiec Bydgoszcz:

-Wynajem na imprezy integracyjne

-Wynajem na imprezy rodzinne

-Wynajem na sesje fotograficzne 

-Wynajem na warsztaty i szkolenia

  • Ogród
  • Parking
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

E Elżbieta 2024-05-28 14:09:14

Ocena: 5

Fantastyczne miejsce w bliskim kontakcie z naturą. Można tu organizować różne przyjęcia oraz zamawiać zorganizowanie warsztatów np. zielarskich czy pieczenia pizzy. Na miejscu do dyspozycji gości sauna, bania, kajaki oraz miejsce ogniskowe. Sama oranżeria usytuowana jest w szklarni z mnóstwem roślin i kominkiem. Pani gospodyni piesze smaczny placek że śliwkami i gotuje kwaśnicę. Gorąco polecam tym którzy lubią obcowanie z przyrodą i imprezy w swobodnym stylu.

Tagi: Bydgoszcz, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Hotele, restauracje nad wodą, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Nietypowe miejsca na komunie i chrzciny, Eleganckie Chrzciny, Sala na kameralne wesele, obiad weselny, Sala do wynajęcia na chrzciny i komunie, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Lokal na wyłączność, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót