Wyślij zapytanie
600... telefon

Zajazd u Hermanów

ul. Kazimierza Wielkiego 9, Olsztyn k. Częstochowy, Śląskie,

W pobliżu: Biskupice, Częstochowa, Żarki, Złoty Potok , Poczesna, Poraj, Kłomnice, Janów

600... telefon
Wyświetleń: 473


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Liczba gości

do 80

Zajazd u Hermanów

Szukacie Państwo miejsca na wypoczynek w otoczeniu natury? Cenicie sobie tradycyjną polską kuchnię? A może marzycie o kameralnych chrzcinach bądź komunii na Jurze? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedzieliście twierdząco, to Zajazd Olsztyn jest tym czego szukacie! Jura Krakowsko-Częstochowska to jeden z najpiękniejszych i najciekawszych turystycznie regionów w Polsce. Położony w malowniczej scenerii XIV wiecznego zamku nieopodal Częstochowy w Olsztynie.  Malownicze szlaki piesze, rowerowe i konne wiodą przez okoliczne wzgórza, z których roztaczają się widoki na zapierające dech w piersiach krajobrazy. Zajazd u Hermanów to idealna baza wypadowa do tego typu wycieczek.

Organizacja przyjęć

Od wielu lat zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez okolicznościowych. Posiadamy w pełni klimatyzowaną, przestronną utrzymaną w jasnej kolorystyce salę, idealną na chrzciny i komunie do 80 osób. Podczas trwania imprezy goście mają możliwość podziwiania okolicznej natury przez ogromne okna. Ogrodzony teren Zajazdu świetnie sprawdzi się jako miejsce odpoczynku podczas trwania biesiady. Do Państwa dyspozycji oddajemy schowane pośród drzew ławeczki, oczko wodne oraz plac zabaw dla najmłodszych.
Lubimy wyzwania! Dlatego oprócz tradycyjnych przyjęć chętnie pomożemy w realizacji wymarzonych imprez plenerowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych, bowiem organizacja imprez okolicznościowych to nasza wielka pasja. Klimatyczna sala okolice Częstochowy oraz duże przestrzenie zielone naszego obiektu tylko czekają, żeby je zaaranżować.

Zapraszamy do kontaktu!

  • Nocleg
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot
  • Teren zamknięty
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

I Ilona 2022-06-14 13:01:27

Ocena: 5

Super atmosfera, dobre jedzonko i miła obsługa podczas przyjęcia. Piękny widok i możliwość zorganizowania ogniska to ogromny atut. Polecamy!

Tagi: Olsztyn k. Częstochowy, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w namiocie, Chrzciny, komunie w ogrodzie, Kameralne restauracje na komunię i chrzciny, Komunia z noclegiem, Eleganckie Chrzciny

Powrót