Wyślij zapytanie
512... telefon

Wars i Sawa

ul. Długa 63, Częstochowa, Śląskie,

W pobliżu: Poczesna

512... telefon
Polecamy
Wyświetleń: 3487


Średnia ocena: 5 z 8 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

0 zł / os

Liczba gości

do 100

Wars i Sawa - idealne miejsce na chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe


Budynek, w którym znajduje się Sala bankietowo – konferencyjna „Wars i Sawa” liczy sobie prawie 100-lat. Dzięki odnowieniu tego obiektu udało się połączyć styl nowoczesny z tradycyjnym. Co dało w rezultacie niezwykle eleganckie wnętrze, gdzie bardzo dobrze komponuje się zabytkowy żyrandol zawieszony w centralnym miejscu sali.
Sala bankietowo – konferencyjna przeznaczona jest do organizacji szkoleń oraz organizowania wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowe. Oczywiście to wszystko możliwe jest dzięki niezwykłemu wystrojowi wnętrz, ponieważ to ono przyciąga wielu klientów. A tym samym zachęca do organizowania tam przyjęć weselnych, chrzciny, komunii, bankietów, studniówek oraz spotkań biznesowych itp.

Imprezy okolicznościowe

Zapraszamy Państwa do organizacji imprez okolicznościowych, które dostarczą niezapomnianych wrażeń. Każdą organizowaną imprezę traktujemy indywidualnie.

Zapewniamy miłą atmosferę oraz fachową obsługę, która jest do Państwa dyspozycji przez cały czas trwania uroczystości. Jesteśmy w stanie zorganizować uroczystość do 100 osób. Naszą ambicją jest to, żeby zorganizowane przyjęcia były długo i dobrze wspominane.

  • Kącik dla dzieci
  • Ogród
  • Plac zabaw
  • Parking
  • Namiot
  • Sala na wyłączność

Lokalizacja

Wasze opinie

Z Zordzia 2023-12-07 14:18:17

Ocena: 5

Super miejsce na przyjecie komunijne, pyszne jedzenie, ciasta i tort . Bardzo dużym plusem dla dzieci były Panie animatorki, dmuchaniec, stół pingpongowy, piłkarzyki - dzieci miały atrakcje na kilka godzin :)Dodatkowo zorganizowany był pokaz wozu strażackiego gdzie dzieci mogły dotknąć wszystkiego pod okiem strażaków 🙂 Bardzo fajna Pani właścicielka , wszystko dopięte na ostatni guzik :)polecam !!!

E Ela 2022-12-05 11:46:29

Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona. Piękny wystrój, bardzo smaczne jedzenie, dzieci również zadowolone dzięki wspaniałym animatorkom. Polecam

E Ela 2022-06-09 14:02:50

Ocena: 5

Jestem bardzo zadowolona. Piękny wystrój, bardzo smaczne jedzenie, dzieci również zadowolone dzięki wspaniałym animatorkom. Polecam.

K Kasia 2021-10-27 11:55:49

Ocena: 5

Świetne miejsce, niesamowity klimat oraz obsługa, na pewno wrócę jeszcze ta nie jeden raz. Serdecznie Polecam!!

S Sebastian 2021-06-24 07:12:11

Ocena: 5

Byliśmy z żona na weselu i musze przyznać ze jak będziemy brali pod uwagę jakaś sale na wesele dzieci to ta będzie pierwsza. ELEGANCKO

A Aleksandra 2020-05-04 11:10:33

Ocena: 5

Fantastyczny lokal z fantastycznym jedzeniem i fantastyczna obsługą! Kelnerzy spisali się na medal. Wszyscy byli na każde zawołanie gości. Jedzenie nie do opisania.... A to miejsce.. ma swój urok ! POLECAM!!!

M Marysia 2020-04-06 10:39:24

Ocena: 5

Organizacja na najwyższym poziomie. Jedzenie pyszne. Ukwiecona sala wygląda przepięknie. Polecamy organizację przyjęć w tym miejscu! Jesteśmy bardzo zadowoleni, nasi goście również!

M Malwina Barwinek 2019-03-05 08:30:32

Ocena: 5

Byłam tu na bardzo eleganckim, dobrze zorganizowanym przyjęciu. Bardzo ładna sala. Miła, dyskretna obsługa, pięknie przybrany stół. Jedzenie świeże, bardzo smaczne i ciekawie skomponowane.

Tagi: Częstochowa, Obiekty, Sale bankietowe, Chrzciny, komunie w namiocie, Industrialne hotele, restauracje, Eleganckie Chrzciny, Zabytkowe miejsca, Sala na rocznice ślubu, jubileusz, Sala na urodziny, roczek i osiemnastkę

Powrót