Wyślij zapytanie
791... telefon
Wyświetleń: 265


Średnia ocena: 5 z 1 głosów

Zobacz opinie

Ceny od

180 zł / os

Liczba gości

od 20 do 150

VillaNova Rogożnik

Jeśli szukacie Państwo niebanalnego miejsca na organizacje swojego przyjęcia z okazji chrzcin lub komunii - zapraszamy do Naszej sali VillaNova Rogożnik.

Odpowiedzialna za niepowtarzalny klimat naszej sali jest sama góra Buczynka, nasz obiekt znajduje się na szczycie tej oto góry.
Pięknego widoku raczej nie da się opisać słowami.

Odwiedzając nas będą się mogli Państwo przekonać na własne oczy czy dane tło natury zostanie na zawsze z wami - tworząc za naszym udziałem niezapomniane momenty Waszego życia.

Zapraszamy Państwa do organizacji w Naszym obiekcie wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Nasze wieloletnie doświadczenie, indywidualnie podejście do każdego klienta, dbanie o najwyższą jakość naszych usług, dołożenie wszelkich starań oraz pomocna dłoń naszego doświadczonego personelu to tylko nasze atuty które owocują tym, że ten jedyny dzień staje się spełnieniem Waszych marzeń.

Uszyjemy każdą ofertę na miarę potrzeb, stworzymy razem niezapomniane chwile.

Praca to dla Nas przyjemność, dlatego codziennie z uśmiechem witamy Państwa w naszych progach. Możemy Państwa zapewnić, że ten dzień będzie najwspanialszym i niezapomnianym wydarzeniem dla Państwa jak i zaproszonych Gości.

Możliwa organizacja ślubów cywilnych.

Posiadamy dwie osobne Sale przestronną Balową oraz  kameralną Bankietową, każda z sal posiada  odrębny, zadaszony taras widokowy.

W obiekcie znajdują się pokoje gościnne dla 20 gości .


Zapraszamy do kontaktu
Sala VillaNova Rogożnik

Tel. 791 350 350

Zapraszamy do kontaktu!

  • Parking

Lokalizacja

Wasze opinie

M Marta 2023-04-19 13:31:18

Ocena: 5

Polecam Sala , jedzenie, obsługa, klimat- wszystko na najwyższym poziomie

Tagi: Rogoźnik, Obiekty, Sale bankietowe, Eleganckie Chrzciny, Komunia i chrzciny w Górach, Sala na rocznice ślubu, jubileusz

Powrót